Главное

Країни ЄС почали затвердження списку країн для відкриття кордонів - СМИ rezonans

00:53 30 Июнь Киев, Украина

Країни ЄС почали затвердження списку країн для відкриття кордонів Держави Євросоюзу голосують щодо списку країн, для жителів яких з 1 липня відкриються кордони Шенгенської зони. До початкового списку увійшли 15 держав. У Раді ЄС голосують щодо рекомендації з приводу відкриття зовнішніх кордонів Шенгенської зони з 1 липня. Цей процес затвердження розпочався у другій половині дня понеділка, 29 червня.

Результат голосування, яке проводить за письмовою процедурою, очікується наступного дня. Про це DW дізналася зі своїх джерел у дипломатичних колах у Брюсселі. Для затвердження документа необхідна підтримка кваліфікованої більшості в Раді ЄС. Утім, перед тим, як запускати формальну процедуру затвердження, Хорватія, яка головує у Раді ЄС, консультувалася з усіма національними урядами, чи є підтримка цього рішення.

Голосують держави-члени ЄС, однак діяти рекомендація буде для 26 країн Шенгену та чотирьох асоційованих з ним країн: Швейцарії, Ісландії, Норвегії та Ліхтенштейну. За даними інформагенції dpa та видання Politico, у списку є 15 країн, з якими відкриють кордони: Алжир, Австралія, Грузія, Японія, Канада, Марокко, Чорногорія, Нова Зеландія, Руанда, Сербія, Південна Корея, Таїланд, Туніс, Уругвай і Китай. Утім, для цього ці країни повинні також відкрити свої кордони для резидентів країн Шенгенської зони. України у списку немає.

Згодом список будуть переглядати. Однією з умов для потрапляння країни до списку є кількість нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19 нижче ніж 16 на 100 тисяч населення протягом останніх двох тижнів. Нині заборона на необов’язкові подорожі до Шенгенської зони діє до 30 червня. Повноваження, чи відкривати свої кордони, перебуває в компетенції кожної держави.

Тому формат документа Ради ЄС – рекомендація. Утім, Єврокомісія наполягає на узгоджених діях з метою, щоб подорожні з третіх країн не мали змоги прибувати в певну державу, а потім вільно пересуватися в межах Шенгенської зони. У цьому разі існує ризик нового запровадження контролю на внутрішніх кордонах ЄС для стримування поширення коронавірусу. Нагадаємо,у Туреччині готові приймати туристів з України без самоізоляції і тестування на коронавірус Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Російський президент має наміри нав’язати власний порядок денний світові.

Він готовий використати для цього слабкість та протиріччя західного світу та проблеми сусідніх держав. Зупинити його можна лише спільними зусиллями. Гібридна війна Росії проти України триває вже понад 6 років, довше, ніж тривала Друга світова війна. Попри це, в Україні досі зберігаються елементи російського інформаційного впливу, У ці дні в Києві триває судилище над громадським активістом Сергієм Стерненком.

Людину судять за те, що вона не дала себе вбити. Вижила під час трьох нападів. І, захищаючись, вбила одного зі своїх нападників. У нашій країні так не можна.

Ліпше загинути. Тоді замість ув’язнення можуть увіковічнити. Теж не гарантія, бо про сестер Ноздровських, у Ми приїхали привітати бабусю Марію. Біля бабиної хати нарвали пахучого бузку і увійшли в оселю.

Баба Марія, як завжди, сидить біля вікна і когось виглядає, ми знаємо, що тими, кого вона виглядає, є ми. Софійка, моя дочка, а бабина правнучка, забігає до хати першою – і вмить завмерла, досі статична картина бабиного життя оживає, дістає Коли я писала про чоловічу зраду, отримала багато повідомлень про те, що «жінки, взагалі-то, також зраджують!». Тоді вирішила, що про жіночу зраду ми теж обов’язково поговоримо, а ще – задумалась про те, а чому я спершу написала саме про чоловіків. До речі, найбільше про жіночу зраду схотіли розмовляти саме жінки, але коли я почала питати .