Главное

Кримчан просять утриматися від подорожей і працювати вдома - Редакция rezonans.info

01:16 27 Март Киев, Украина

Кримчан просять утриматися від подорожей і працювати вдома Представництво президента України в Автономній Республіці Крим опублікувало звернення до жителів окупованого півострова з проханням бути обережними в умовах поширення гострого респіраторного захворювання Covid-19, викликаного коронавірусом SARS-CoV-2, і повідомило про можливість перетнути закритий контрольний пункт в'їзду-виїзду на адміністративному кордоні з Херсонською областю. "Дорогі кримчани! Закликаємо вас дотримуватися правил гігієни та дезінфекції, за можливості переходьте на дистанційну роботу і залишайтеся вдома. Утримайтеся від подорожей і відвідування місць із великим скупченням людей ... Ми хвилюємося за здоров'я кожного з вас і дуже просимо берегти себе і своїх рідних ...

Бережіть себе і близьких!", - йдеться в зверненні. У представництві зазначили, що тимчасово, до 3 квітня, припинено роботу КПВВ з Кримом, "але кожен наш громадянин може перетнути КПВВ у будь-який час за наявності гуманітарних підстав і критичних життєвих обставин (наприклад, якщо ваша реєстрація не збігається з місцем фактичного проживання або вам загрожує розлучення з сім'єю). У цих випадках громадянам необхідно прибути на КПВВ з відповідними документами". У зверненні підкреслюється, що окупаційна влада систематично приховує достовірну інформацію про гуманітарну ситуацію на півострові, не допускає до Криму незалежні гуманітарні та правозахисні місії, і, відповідно, не інформує міжнародне співтовариство про реальну ситуацію і заходи, що вживаються для боротьби з поширенням Covid-19 в окупованому Криму.

"За даними окупаційної влади вже більше 130 людей в Криму перебувають під наглядом за підозрою в коронавірусній хворобі (Covid-19). Однак на півострові не поспішають вводити необхідні карантинні заходи, які повинні убезпечити цивільне населення півострова від наслідків пандемії ... Тому кримчанам дуже важливо берегти себе і своїх рідних, взявши на себе відповідальність за власне здоров'я і життя", - підкреслили в представництві глави Української держави на півострові.     Теги: #крим #коронавірус .