Главное

Літак літатиме в Китай по тести та інші необхідні речі ще не раз - Это удивило всех

01:18 27 Март Киев, Украина

Літак літатиме в Китай по тести та інші необхідні речі ще не раз Президент України Володимир Зеленський зазначає, що влада продовжує роботу над забезпеченням України всім необхідним для боротьби з коронавірусом, зокрема з допомогою зарубіжних партнерів. "У режимі 24 на 7 триває забезпечення України усім необхідним. Вночі вилітає літак з Південної Кореї, який має доставити 100 тис. тест-систем ПЛР.

Завтра чекаємо прибуття з Китаю близько 200 тисяч спеціальних медичних респіраторів, захисні костюми для лікарів, 100 тисяч ПЛР-тестів, апарати штучної вентиляції легенів, велику кількість масок для аптек", - сказав він у зверненні до українців в четвер. Зеленський зазначив, що після необхідного відпочинку для екіпажу та відстоювання літака він відразу вилетить до Китаю по наступну партію необхідних медичних товарів. "І подальша доставка буде здійснюватися саме в такому режимі", - вказав він. 25 березня заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко повідомив, що найближчими днями в Україну прибуде ще 100 тис.

тест-систем для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) з Китаю і 100 тис. таких же тестів із Кореї. "ПЛР-тести постачають в Україну партіями. Першим рейсом - військовим літаком із Китаю було доставлено 50 тис.

ПЛР-тестів. Завтра (26 березня - ІФ) завантажуватиметься новий борт, на якому прибуде 100 тис. тестів. Додатково з Південної Кореї протягом двох днів в Україну надійде ще 100 тис.

таких тестів. Таким чином, ми матимемо вже 250 тис. ПЛР-тестів. Планується ще кілька таких партій з-за кордону", - розповів він.

Тимошенко зазначив, що зафрахтовано вантажний літак казахстанської компанії, що обійдеться Україні дешевше, ніж польоти великого військового Іл-76. "Борт вилетить з Астани сьогодні вночі. В четвер опівдні він має приземлитися в Китаї і почати завантаження. Нині склад у Китаї завантажений на три польоти", - пояснив він.

Заступник голови Офісу президента повідомив, що черговим рейсом в Україну має бути доставлено 280 тис. респіраторів, 30 тис. захисних костюмів, а також значну кількість звичайних тришарових медичних масок, які незабаром надійдуть на аптечні склади та в мережі аптек. Теги: #зеленський #китай #тести .