Главное

Лукашенко сподівається, що до Великодня вірус у Білорусі піде на спад - Редакция rezonans.info

14:23 31 Март Киев, Украина

Лукашенко сподівається, що до Великодня вірус у Білорусі піде на спад Лукашенко сподівається, що до Великодня вірус у Білорусі піде на спад Корреспондент.net, Сьогодні, 13:55 0 118 Лукашенко дав прогноз щодо вірусних захворювань Глава держави вважає, що зараз у Білорусі пік вірусних захворювань, які, за його надіями, незабаром ослабнуть. Президент Білорусі Олександр Лукашенко не має наміру переносити президентські вибори через коронавируса, і заявив, що країна зараз проходить пік вірусних захворювань, який, як він сподівається, спаде до Великодня. Про це у вівторок, 31 березня, повідомляє Sputnik. "Нам треба не тільки обговорювати, а й планувати президентські вибори", - констатував глава держави.

Після чого додав, що "у нас поки немає підстав переносити президентські вибори, як деякі тут нам (не то вороги, не то суперники) підказують: не треба проводити. Мене завжди це насторожує". Про це Лукашенко заявив під час робочої зустрічі з головою Ради Республіки Національних зборів Наталією Кочановою. "Ми зараз, це мої відчуття, виходячи з цифрового аналізу захворюваності, перебуваємо на піку.

Я вже молю Бога, щоб до Великодня цей пік пішов вниз", - сказав Лукашенко. Глава держави додав, що на тлі боротьби з поширенням нового коронавірусу не можна забувати, що є багато інших категорій пацієнтів, які не менше потребують медичної допомоги. Сьогодні повідомлялося, що в Білорусі зафіксована перша смерть пацієнта з підтвердженим коронавірусом COVID-19. Загальна кількість заражених коронавірусом в країні досягла 152.

Раніше Лукашенко дав чиновникам кілька порад про те, як уберегтися від зараження коронавірусом. Зокрема, він заявив, що "труїти" вірус можна горілкою. Крім того, Лукашенко порадив ходити в сауну два-три рази на тиждень. Новини від Корреспондент.net у Telegram.