Главное

Майже 2 млн людей у Південній Кореї вакцинували проти COVID-19 - СМИ rezonans.info

14:53 22 Апрель Киев, Украина

Майже 2 млн людей у Південній Кореї вакцинували проти COVID-19 Південна Корея вакцинувала майже 2 млн своїх громадян, повідомляє Корейське агентство з контролю і профілактики захворювань (KDCA). За даними KDCA, в рамках загальнонаціональної кампанії імунізації, яка стартувала 26 лютого, були вакциновані 1 млн 903 тис. 767 осіб, що становить 3,66% від 52-мільйонного населення країни. З них дві дози вакцини отримали 60 тис.

622 людини. KDCA зазначила, що останнім часом щодня прищеплюється в середньому 130 тис. людей. Влада має намір завершити вакцинацію 3 млн людей до кінця цього місяця і 12 млн до кінця червня з метою досягнення колективного імунітету до листопада.

Щоб запобігти потенційному дефіциту поставок вакцини проти коронавірусу, влада Південної Кореї заявила, що домагається угоди з США про "обмін вакцинами". Однак така угода може не відбутися. На брифінгу в середу представник Держдепартаменту США заявив, що Вашингтон наразі зосереджений на вакцинації американців. У четвер країна повідомила ще про 735 нових випадків захворювання COVID-19.