Главное

Майже чверть українців влітку планує відпочивати за кордоном - СМИ rezonans.info

15:29 07 Июль Киев, Украина

Майже чверть українців влітку планує відпочивати за кордоном Майже чверть українців влітку 2020 року планує відпочивати за кордоном, водночас 20% опитаних не бажають проходити обсервацію ні вдома, ні за кордоном. Як повідомляє прес-служба онлайн-сервісу Rozetka Travel, такі результати продемонструвало дослідження, проведене сервісом у червні. За даними дослідження, 45% респондентів планують відпочинок в Україні і лише 14% не планують поїздки взагалі, а 17% мають намір провести відпустку на дачі або будь-яким іншим способом. Згідно з дослідженням, серед опитаних, які планують відпочинок за кордоном, найбільше охочих поїхати до Єгипту - 40% і Туреччини - 36%.

Також у планах українських туристів - Кіпр, Греція, Албанія. Майже 40% опитаних не мають побоювань щодо подорожей. Водночас 20% побоюються захворіти на COVID-19 у подорожі, ще 20% побоюються не повернуться додому вчасно. Водночас 72% опитаних підтримують зміни концепції All Inclusive, зокрема щодо використання захисних екранів під час сервірування страв, подачі страв офіціантами, а також збільшення відстані між столами в ресторанах більше ніж до двох метрів.

Дослідження також продемонструвало, що респонденти, які обрали для відпочинку Україну, планують відпочивати в Одесі (30%) або на Закарпатті (30%). Здебільшого вони мають намір знімати кімнати, квартири або будинки і лише 17% планують селитися в готелях. Половина людей, які обрали відпочинок в Україні, побоюються, що ціна відпочинку в країні не відповідатиме якості. Також респонденти побоюються поганого сервісу та ймовірного скупчення людей.