Главное

Масштабна пожежа в магазині будматеріалів в Тячівському районі Закарпатської області ліквідована - Читать в rezonans.info

08:27 08 Декабрь Киев, Украина

Масштабна пожежа в магазині будматеріалів в Тячівському районі Закарпатської області ліквідована Пожежа, що сталася близько полудня суботи в магазині будівельних матеріалів на вул.Головній в смт Буштино Тячівського району Закарпатської області до вечора була ліквідована об'єднаними силами кількох пожежних частин і команд. Як повідомили в Держслужбі України з НС, для ліквідації загоряння були направлені два відділення вогнеборців 8-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Тячів, державного пожежно-рятувального поста смт Вишково та місцевої пожежної команди смт Тересва. "Уже з прибуттям до місця перших пожежних розрахунків з'ясувалося, що площа пожежі становить близько 2000 кв метрів. Було прийнято рішення залучити додаткові сили та засоби від 10-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Хуст та місцевої пожежної команди с.Чумальово", - розповіли в Службі.

У підсумку в 13.43 суботи пожежу на площі близько 2 тис. кв метрів було локалізовано, а о 18:25 - ліквідовано. Про наявність можливих постраждалих в результаті НП в ДСНС не повідомили.     Теги: #дснс #пожежа #закарпатська_область .