Главное

Мережа люксових готелів запропонувала номери для ізоляції - Читать в rezonans.info

01:15 04 Апрель Киев, Украина

Мережа люксових готелів запропонувала номери для ізоляції Мережа люксових готелів запропонувала номери для ізоляції Корреспондент.net, Сьогодні, 00:36 0 110 Фото: Unsplas Тести на коронавірус у готелі роблять за 500 доларів Мережа розкішних готелів Le Bijou запропонувала "карантинні апартаменти". За окрему плату гості можуть пройти тестування на коронавірус і замовити цілодобове чергування медсестри в номері.   Вартість проживання в "карантинних апартаментах" варіюється від 800 доларів до двох тисяч за ніч. Гостям доступні: доставка їжі, особистий шеф-кухар, приватний тренажерний зал, спа-процедури в номері і домашній офіс.

Про це повідомляє CNBC.   Заплативши додатково 500 доларів, гість може пройти тестування на коронавірус, віддавши 1 800 доларів - покликати медсестру, а оформити її цілодобове чергування в номері - майже за п'ять тисяч доларів.   Крім того, Le Bijou розробила віртуального дворецького на ім'я Джеймс, щоб виключити контакти гостей із працівниками готелю під час заїзду і виїзду.   Водночас генеральний директор видавництва путівників Rough Guides Рене Фрей заявив, що пропозиція Le Bijou під час пандемії - це "безвідповідально і неетично".

  "Влада Швейцарії заявила, що тестування на коронавірус оплачується за рахунок обов'язкового медичного страхування громадян і не може коштувати таких грошей", - заявив Фрей.   Представник Le Bijou пояснив, що 500 доларів, які беруть за тест, покривають витрати на сертифікованого постачальника медичних послуг, який у приватному порядку проводить тестування на COVID-19 у номерах гостей.   "Ми - сімейний бізнес, який намагається вижити і зберегти робочі місця приблизно для 60 осіб, не звертаючись за допомогою до уряду", - пояснив дорогу "карантинну послугу" представник мережі.   Раніше на одному з островів Мальдівського архіпелагу почав працювати карантин для туристів, які можуть бути заражені коронавірусом.