Главное

Міноборони посилить міжнародну співпрацю - Расследование редакции

13:48 09 Май Киев, Украина

Міноборони посилить міжнародну співпрацю Міноборони посилить міжнародну співпрацю Корреспондент.net, Сьогодні, 13:14 0 26 Фото: пресс-служба Генштаба У Міноборони розповіли про реформу відомства Глава Міністерства оборони планує вивести міжнародну діяльність відомства на якісно новий рівень. У Міністерстві оборони створюють Департамент міжнародного оборонного співробітництва. Про це міністр оборони Андрій Таран заявив під час відеоконференції з іноземними стратегічними радниками, повідомляє в суботу, 9 травня, прес-служба Міноборони. "8 травня Таран провів відеоконференцію з групою іноземних стратегічних радників Міноборони і Збройних Сил України високого рівня (DRAB - Defence Reform Advisory Board)", - йдеться в повідомленні.

У заході взяли участь високопоставлені представники оборонних відомств таких країн-партнерів України, як США, Великобританія, Канада, ФРН, Республіка Польща і Литовська Республіка. Зокрема, в ході дискусії були уточнені основні напрямки зосередження зусиль іноземної консультативно-дорадчої допомоги. Таран запропонував удосконалити систему діяльності групи шляхом введення в практику нових форм і способів взаємодії на вищому рівні і втілення в життя дієвого механізму вимірювання прогресу в досягненні цілей трансформації. "У цьому контексті глава оборонного відомства повідомив про створення Департаменту міжнародного оборонного співробітництва Міноборони, в якому буде функціонувати спеціальний підрозділ, який відповідатиме за висновок міжнародної діяльності Міністерства на якісно новий рівень і створення умов для взаємодії з DRAB", - уточнюється в повідомленні.

Міністр наголосив, що комплектування Департаменту відбуватиметься на конкурсній основі і найкращими фахівцями в галузі міжнародного співробітництва. Також міністр оборони України ознайомив стратегічних радників з результатами нещодавно завершеного аналізу стану реалізації оборонної реформи і подальшими кроками її реалізації на середньострокову перспективу. Раніше повідомлялося, що в Україні ліквідували Проектний офіс реформ Міноборони, а замість нього створили Директорат оборонної політики. Раніше повідомлялося, що міністр оборони скасував наказ про реформу ЗСУ.