Главное

Мода під час карантину: які маски надягають франківці (ФОТО) - СМИ rezonans.info

00:30 27 Март Киев, Украина

Мода під час карантину: які маски надягають франківці (ФОТО) - СМИ rezonans.info Навіть під час карантину стиль і красу ніхто не відміняв. Захисні маски для обличчя можуть стати елементом модного образу. Франківцям не бракує креативності – вони експериментують навіть із масками. Богдана, свою маску пошила зі спідниці, яку давно не вдягає.

Каже, що це було геть не складно, хоча вона і не вміє шити.Олександрі пощастило: її родичка – дизайнерка, подарувала ось таку оригінальну маску.Марія, маску їй пошила подруга.Юля – майстриня, щодня шиє по сотні масок, зокрема, і для благодійної допомоги.Андрій і Костя, такі маски їм видав командир, кожні три години хлопці їх пропрасовують.Мар’яна, всього має п’ять таких креативних масок, а її друг – аж десять.Роман – лікар, таку симпатичну маску йому пошили знайомі кравці. Каже, що його маска – «радісна», а це саме те, що потрібно в час карантину, адже в будь-якому разі життя продовжується.Таня, маску купила на замовлення, візерунок не обирала, але те, що отримала, їй дуже подобається, такої маски ще ні в кого в місті не бачила.Аня і Яна, маски пошила мама, а дівчата їх розмалювали спеціальними фарбами.Соня захотіла, аби на її масці намалювали сердечко.  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Пізні ранки і затягнуті вечори, вагання і роздуми між тим, що приготувати чи яке вікно помити сьогодні ще раз, подивитися з дітьми сто сорок сьомий мультик чи шістнадцяту серію третього сезону серіалу, помити підлогу, помити підлогу, помити підлогу, помити підлогу… А як минає ваш карантин? Пишуть, що в Китаї зросла кількість розлучень. Люди надто довго Пандемія коронавірусу – за визначенням, глобальна проблема, проте боротьба з її наслідками має специфіку практично у кожній країні. На жаль, в Україні результати виглядають невтішними: криза стала надто серйозним викликом для української влади.

Серед перших жертв коронавірусу – кілька парламентаріїв, і щонайменше один із них публічно стверджував, що загроза коронавірусу суттєво перебільшена. Проте головна навіть «Вам, жінкам, значно простіше жити!» – сказав мені якось друг. Ми того вечора розмовляли про роботу, бізнес, про те, звідки в чоловіків у нашому місті взагалі беруться гроші на такі дорогі автомобілі, будинки тощо. Бо наче всі навколо ниють, що країна бідна, проте ниють в дорогих авто.

Я ще не навчилася заробляти так багато і Літопис Галицький “16 березня в Івано-Франківську депутати розпочали роботу на засіданні позачергової сесії міської ради. Нагадаємо, задля безпеки в умовах карантину, усім присутнім на вході в зал засідань вимірювали температуру. Крім того, щоб убезпечити себе від ймовірних інфекційних хвороб й коронавірусу зокрема, дотримуючись рекомендацій медиків, багато депутатів вирішили замінити звичні рукостискання на “вітання ліктями”. Проте .