Главное

МОЗ закликає готуватися до другої хвилі COVID-19 - Спец. Материалы

15:51 15 Август Киев, Украина

МОЗ закликає готуватися до другої хвилі COVID-19 МОЗ закликає готуватися до другої хвилі COVID-19 Корреспондент.net, Сьогодні, 14:41 0 318 В Україні назріває друга хвиля коронавірусу Регіональна влада повинна терміново провести необхідну підготовку для того, щоб надавати медичну допомогу все більшій кількості хворих на COVID-19. МОЗ закликає регіони готуватися до другої хвилі коронавірусу. Зокрема, йдеться про підготовку лікарень другої хвилі. Про це в суботу, 15 серпня, повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов за підсумками засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Так, МОЗ закликало всі регіони терміново провести необхідну підготовку для того, щоб надавати медичну допомогу хворим на COVID-19. "Для цього комісія доручила якомога швидше укласти договори з Національною службою здоров'я лікарням другої хвилі, які долучаються до лікування хворих на COVID-19", - йдеться в повідомленні. Також комісія висловила стурбованість стрімким зростанням захворювання в Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій, Рівненській та Одеській областях. Місцевій владі рекомендували посилити інформування населення та запобіжні заходи.

Нагадаємо, Україна третій день оновлює антирекорди щодо COVID-19. Сьогодні повідомлялося про 1847 нових інфікованих. Також глава МОЗ Максим Степанов повідомив сьогодні, що COVID-лікарні в Україні стрімко заповнюються. Новини від Корреспондент.net в Telegram.