Главное

На Франківщині горіли гараж та кімната - Спец. Материалы

10:05 04 Июль Киев, Украина

На Франківщині горіли гараж та кімната - Спец. Материалы Вчора, 3 липня, на Прикарпатті трапились дві пожежі. Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА. О 16.11 загоряння трапилось у селі Насташине Галицького району. Там горіла покрівля гаражу на площі 70 метрів квадратних.

Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються. Також о 22.05 у селі Зібранівка, що на Снятинщині, горіла кімната житлового будинку на площі 20 метрів квадратних. Причина виникнення пожежі та збитки також встановлюються. Читайте також: на Долинщині загорівся мікроавтобус Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!  «…Кожному гарантується право на свободу думки і слова, вільне вираження своїх поглядів» (Конституція України, ст.

34). В історії людства було багато тоталітарних режимів. Найбільш відомі – комунізм і фашизм. Вони знищували усіх, хто не поділяв їхню ідеологію.

Але при цьому не зачіпали традиційну сім’ю. Навпаки, вважалося, що міцна сім’я – це головна складова здорового суспільства. Недавно у наших сусідів горіла хата. Сусіди прибігли до нас і покликали тата на допомогу, ми ж, хто лишився вдома, поспішили до вікна подивитися, що там відбувається.

Пожежа – звісно, це завжди страшно, але видовище того вечора було особливо моторошним. Ми сиділи у вікні, вп’явшись поглядами в сусідську хату. Ми чули віддалені крики, чийсь плач, Кількість громадян, які не довіряють Володимиру Зеленському, вже перевищує кількість його симпатиків. Цей факт фіксують різні соціологічні служби, і наслідки падіння президентського рейтингу, безумовно, не забаряться.

Політичне похмілля має симптоми, аналогічні з властивим для людини, – дискомфорт, головний біль, нудоту, але у суспільних відносинах. Нема нічого дивного у падінні рейтингу популярності, зрештою, у новітній історії У ці дні в Києві триває судилище над громадським активістом Сергієм Стерненком. Людину судять за те, що вона не дала себе вбити. Вижила під час трьох нападів.

І, захищаючись, вбила одного зі своїх нападників. У нашій країні так не можна. Ліпше загинути. Тоді замість ув’язнення можуть увіковічнити.