Главное

На Франківщині рятувальники знищили 27 вибухонебезпечних предметів - Это удивило всех

08:56 15 Июль Киев, Украина

На Франківщині рятувальники знищили 27 вибухонебезпечних предметів 15 липня працівники групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС на Івано-Франківщині  знищили 27 вибухонебезпечних предметів. Зокрема, в селі Фітьків Надвірнянського району знищили одну ручну гранату часів ІІ Світової війни, виявлену на приватній присадибній ділянці. В селі Ямниця Тисменицького району – один 76 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни, виявлений на відкритій території в полі. В селі Добротів Надвірнянського району – один 105 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни, виявлений на присадибній ділянці.

– в селі Пнів Надвірнянського району – один 75 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни, виявлений на відкритій території. – в селі Лісна Слобідка Коломийського району знищили шість 50 мм мінометних мін, одинадцять ручних гранат М-42, вісім ручних гранат М-36 та дві ручні гранати РПГ-40 часів ІІ Світової війни. Всього 27 одиниць. Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Державна політика останніми тижнями відзначається апеляцією до історичної пам’яті.

Щоправда, далеко не в тому вигляді, який дозволяв би сподіватися на консолідацію нації. Варто нагадати, що в Росії минулого тижня вступили в силу конституційні поправки, які, серед іншого, передбачають «захист історичної пам’яті». З огляду на те, що РФ визначила себе спадкоємицею СРСР, для України та інших  «…Кожному гарантується право на свободу думки і слова, вільне вираження своїх поглядів» (Конституція України, ст. 34).

В історії людства було багато тоталітарних режимів. Найбільш відомі – комунізм і фашизм. Вони знищували усіх, хто не поділяв їхню ідеологію. Але при цьому не зачіпали традиційну сім’ю.

Навпаки, вважалося, що міцна сім’я – це головна складова здорового суспільства. Недавно у наших сусідів горіла хата. Сусіди прибігли до нас і покликали тата на допомогу, ми ж, хто лишився вдома, поспішили до вікна подивитися, що там відбувається. Пожежа – звісно, це завжди страшно, але видовище того вечора було особливо моторошним.

Ми сиділи у вікні, вп’явшись поглядами в сусідську хату. Ми чули віддалені крики, чийсь плач, У ці дні в Києві триває судилище над громадським активістом Сергієм Стерненком. Людину судять за те, що вона не дала себе вбити. Вижила під час трьох нападів.

І, захищаючись, вбила одного зі своїх нападників. У нашій країні так не можна. Ліпше загинути. Тоді замість ув’язнення можуть увіковічнити.