Главное

На Херсонщині протестують проти закриття ринків - Расследование редакции

16:45 26 Апрель Киев, Украина

На Херсонщині протестують проти закриття ринків На Херсонщині протестують проти закриття ринків Корреспондент.net, Сьогодні, 15:30 0 266 Фото: Украинформ Акція протесту в Херсонській області Учасники акції ходять по пішохідному переходу безперервно, тим самим перешкоджаючи руху транспорту, люди вимагають, щоб до них прибув представник облдержадміністрації. У Херсонській області сільгоспвиробники влаштували акцію протесту на Антоновському (Херсонському) автомобільному мосту через Дніпро біля Херсона, перекривши рух на дорозі, повідомила начальниця відділу комунікації ГУ НП в Херсонській області Тетяна Пшонь.   "На мосту перебувають близько 200 осіб, які влаштували акцію протесту проти закриття ринків на території як області, так і держави, тому що їм нікуди збувати сільгосппродукцію", - заявила Пшонь. Учасники акції ходять по пішохідному переходу безперервно, тим самим перешкоджаючи руху транспорту.

Люди вимагають, щоб до них прибув представник облдержадміністрації. На місці присутні близько 60-70 співробітників поліції. За словами Пшонь, правоохоронці роз'яснювали громадянам необхідність дотримання дистанції та вимог карантину. Однак, за її словами, учасники акції на це не реагують, деякі з них знаходяться без засобів індивідуального захисту.

Нагадаємо, що це далеко не перша акція протесту проти закриття ринків в Україні. Наприклад, раніше в Мелітополі Запорізької області протестували проти закриття ринків. Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet ТЕГИ: рынки,&nbsp протест,&nbsp Херсонская область,&nbsp карантин,&nbsp акции протеста .