Главное

На Коломийщині подружжя рятує лелек (ВІДЕО) - Выбор редакции rezonans

01:27 05 Август Киев, Украина

На Коломийщині подружжя рятує лелек (ВІДЕО) Віталій та Галина Якуб’яки з Печеніжина про народження дітей знають все, адже подружжя працює у Коломийському пологовому будинку.  Також вони рятують лелек, яким потрібна допомога. “Якось нам зателефонував сусід, який почув писки у траві. Там ми знайшли маленького лелеку і принесли його додому”, – розповідає Віталій Якуб’як. Від тоді птах меншає у сім’ї прикарпатців.

Це вже четвертий лелека, якого вони врятували.  “Перший – чорний лелека, якому допомогли 11 років тому. Потім були ще два схожих птахи, а це вже четвертий”, – наголошує голова сім’ї. Галина Якуб’як каже, що з власними дітьми так не бавилась, як із лелеченям. Оскільки пташеня до них потрапило дуже маленьким та кволим, довелось слідкувати, аби йому постійно було тепло.

Лелеці зробили гніздо, вкривали його, що три години годували та поїли, купали. Доводилось вставати і вночі. Поки птах був маленький, то жив у будинку, коли підріс, то перейшов у хлів. Зараз у приміщеннях принципово не сидить.

Ночує то на хаті, то на стодолі. Лелека почав літати, о 6 годині його вдома вже немає, проте надовго сім’ю не покидає. Читайте також: собака пройшла 25 кілометрів, щоб повернутися до господарів у Франківськ Детальніше – в сюжеті “НТК”.  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Україна публічно отримує ляпаси по своєму іміджу в світі через ірраціональне прагнення Володимира Зеленського добитися припинення вогню на Донбасі. Власне, сам президент постає у кумедному світлі, що не відповідає його нинішньому статусу.

Телефонна розмова Зеленського та Путіна в останню неділю липня продемонструвала, що господар Кремля чітко знає, чого він хоче та як донести відповідні прагнення Коли я була маленькою, то уявляла собі героїв-пожежників або військових. Моє покоління було не надто балуване анімаційними та художніми фільмами про суперменів, а Іванушки-дурачки з руско-совєцьких казок якось до героїв не дотягували. Котигорошки та вернидуби теж не дуже були в пошанівку. Тому герої мого часу – обов’язково у формі (пожежній чи військовій), з такими здоровенними  «…Кожному гарантується право на свободу думки і слова, вільне вираження своїх поглядів» (Конституція України, ст.

34). В історії людства було багато тоталітарних режимів. Найбільш відомі – комунізм і фашизм. Вони знищували усіх, хто не поділяв їхню ідеологію.

Але при цьому не зачіпали традиційну сім’ю. Навпаки, вважалося, що міцна сім’я – це головна складова здорового суспільства. Недавно у наших сусідів горіла хата. Сусіди прибігли до нас і покликали тата на допомогу, ми ж, хто лишився вдома, поспішили до вікна подивитися, що там відбувається.