Главное

На мітинг в Мінську вийшли десятки тисяч людей - Читать в rezonans.info

17:36 16 Август Киев, Украина

На мітинг в Мінську вийшли десятки тисяч людей На мітинг в Мінську вийшли десятки тисяч людей Корреспондент.net, Сьогодні, 16:19 0 1092 Фото: NEXTA Live У Мінську знову масові протести Учасники протесту кричать "Іди!", "Вір, можам, переможе!", "Лукашенка в автозак!". Столичні протести підтримали і жителі інших міст по всій Білорусі. Біля Стели в центрі Мінська, Білорусь, зібралися десятки тисяч пікетників проти президента Олександра Лукашенка. Про це пише NEXTA Live в Telegram в неділю, 16 серпня.

На проспекті Переможців зібралися десятки тисяч людей, які скандують: "Іди!", "Вір, можам, переможе!", "Лукашенка в автозак!". При цьому протести в столиці підтримали і люди з міст по всій Білорусі. Люди також вийшли до центрів своїх міст з біло-червоними прапорами, щоб висловити незгоду з результатами виборів в країні. Нагадаємо, що раніше сьогодні в Мінську пройшов мітинг на підтримку Лукашенка.

На мітинг за Олександра Лукашенка прибуло кілька тисяч осіб. Потім Лукашенко виступив перед своїми прихильниками. Олександр Лукашенко заявив, що виступає проти мітингів, оскільки саме так білоруси "знищили те, що було нам дано богом, - імперію". Новини від Корреспондент.net у Telegram.