Главное

На Прикарпатті чоловік вирізає скульптури з дерева бензопилою (ФОТО+ВІДЕО) - Расследование редакции

00:20 24 Ноябрь Киев, Украина

На Прикарпатті чоловік вирізає скульптури з дерева бензопилою (ФОТО+ВІДЕО) - Расследование редакции Дерев’яні скульптури бензопилою вирізає прикарпатець Іван Мисюга зі села Нижнів Тлумацького району. Цією справою майстер захоплюється вже три роки. Лавочки, гойдалки, колони – все це Іван Мисюга виготовляє на замовлення, повідомляє “Суспільне Карпати”. “Спочатку знаходжу матеріал, фотографії різні, як би приблизно хотів зробити виріб.

Потім ліплю все докупи, малюю ескіз і виходить готовий виріб”, – розповідає майстер. Найчастіше Іван Мисюга створює тварин та звірів. Для своїх виробів майстер використовує дуб. За його словами, це дерево є твердим, довговічним та легшим в обробці.

Зараз Іван працює над гойдалкою у мисливській тематиці. Це – найбільша робота різьбяра. Свою невелику скульптуру майстер виготовляє за день, з лакуванням – потрібен тиждень. На великі скульптури майстер витрачає іноді більше місяця.

“Для мене найцікавіше – це бензопилою обрізати великі деталі, шукати форму і її знайти. Найскладніше – це уже переробляти і доводити до кінцевого результату”, – зазначив Іван Мисюга. Свої вироби майстер оздоблює фрезами. Готову скульптуру покриває олією-воском та морилкою.

Нагадаємо, що у Коломиї відновлять скульптури, які створили 20 років тому.   Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Вже понад пів року у світі лютує коронавірус. Хвороба, яку він викликає, за найбільш оптимістичними прогнозами, супроводжуватиме людство ще щонайменше рік. З часу появи вірусу COVID-19 зафіксували у 54 мільйонів жителів планети, з них 34 мільйони одужали, а 1,3 мільйона – на жаль, померли.

Пандемія викликала у людей різну реакцію. Дехто, побоюючись за своє життя Я щодня гуляю тут зі своїм собакою. Взад-вперед. Туди-сюди.

Тут ходимо тільки ми: я і собака. Краєвид щоразу однаковий: шипшиновий кущ, дві берези, молодий дубок, тернові хащі, високий паркан – і назад у зворотному порядку. Хіба, може, листу на тому всьому щодня стає все менше, а шипшинові ягідки все більше морщаться і тьмяніють.  А сьогодні Ми всі живемо всередині казки. Казки про втрачений час в умовах пандемії.

І її сюжет розгортається за законами ситкому, коли логіка наступних подій визначається попередніми вчинками персонажів. Володимир Зеленський захворів на COVID-19. Його госпіталізовано до «Феофанії» з симптомами, з якими посполитому українцеві дай Боже встановити постійний контакт з сімейним лікарем. Зі спецпалати (про відсутність яких              Якось на одній із наших пар під час мого навчання філфаці письменник Степан Процюк розповідав нам про Лесю Українку та її «Кассандру».