Главное

На Прикарпатті діагностували коронавірус у поліцейського та священника - rezonans.info

18:50 26 Март Киев, Украина

На Прикарпатті діагностували коронавірус у поліцейського та священника Сьогодні, 26 березня, в Івано-Франківську відбулася онлайн-нарада в обласній державній адміністрації щодо ситуації з коронавірусом. Фахівці розповіли про двох поліцейських, щодо яких була підозра на коронавірус. Стало відомо, що в одного з правоохоронців діагноз підтвердився – він став одним з 11 людей, в яких вчора підтвердили коронавірус. “В одного з поліцейських, які спілкувалися з померлою від коронавірусу франківкою, лабораторно підтверджено COVID-19.

Його стан – середньої важкості. Коло спілкування також відоме. Проводиться дезінфекція приміщення, де перебував поліцейський”, – сказав головний санітарний лікар Івано-Франківщини Руслан Савчук. Інша поліцейська, яка була з ним в одній групі, отримала від’ємний результат дослідження.

“Також маємо лабораторне підтвердження діагнозу COVID-19 щодо священника з Надвірнянщини. Але в нього є покращення по стану, проводиться лікування, терапія дає позитивні результати. Останніми днями він не проводив богослужіння, але брав участь у невеликій ході”, – додав Савчук. За його словами, проведено повну дезінфекцію приміщень, де жили чи перебували хворі на коронавірусну хворобу.

Нагадаємо, аналізи підтвердили наявність коронавірусу ще в 11 прикарпатців. Таким чином, загальна кількість хворих на COVID-19 у регіоні досягла 16 людей. Станом на 25 березня їх було лише п’ять. Читайте також: Більшість з нас вже перенесли коронавірус, – прикарпатська лікарка-інфекціоністка Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Пізні ранки і затягнуті вечори, вагання і роздуми між тим, що приготувати чи яке вікно помити сьогодні ще раз, подивитися з дітьми сто сорок сьомий мультик чи шістнадцяту серію третього сезону серіалу, помити підлогу, помити підлогу, помити підлогу, помити підлогу… А як минає ваш карантин? Пишуть, що в Китаї зросла кількість розлучень.

Люди надто довго Пандемія коронавірусу – за визначенням, глобальна проблема, проте боротьба з її наслідками має специфіку практично у кожній країні. На жаль, в Україні результати виглядають невтішними: криза стала надто серйозним викликом для української влади. Серед перших жертв коронавірусу – кілька парламентаріїв, і щонайменше один із них публічно стверджував, що загроза коронавірусу суттєво перебільшена. Проте головна навіть «Вам, жінкам, значно простіше жити!» – сказав мені якось друг.

Ми того вечора розмовляли про роботу, бізнес, про те, звідки в чоловіків у нашому місті взагалі беруться гроші на такі дорогі автомобілі, будинки тощо. Бо наче всі навколо ниють, що країна бідна, проте ниють в дорогих авто. Я ще не навчилася заробляти так багато і Літопис Галицький “16 березня в Івано-Франківську депутати розпочали роботу на засіданні позачергової сесії міської ради. Нагадаємо, задля безпеки в умовах карантину, усім присутнім на вході в зал засідань вимірювали температуру.