Главное

На Прикарпатті раптово помер адвокат та викладач ПНУ - rezonans.info

00:50 15 Январь Киев, Украина

На Прикарпатті раптово помер адвокат та викладач ПНУ Цієї ночі, 14 січня,  на Прикарпатті раптово обірвалося життя місцевого адвоката, викладача Прикарпатського Національного університету імені Василя Стефаника Круля Святослава Михайловича.Про це журналістам стало відомо у Богородчанському районному суді, де суддею працює мама чоловіка.

«Він був відданим своїй нелегкій професії, невтомним та енергійним, доброю, чесною та порядною людиною, веселим та надійним другом», – так про нього відгукується колектив суду і висловлює щирі співчуття близьким Святослава.
Як повідомляють на сайті університету, панахида відбудеться 14 січня о 18:00 годині,  за адресою – село Лисець, вул.Січинського, 6 Довідково:Святослав Круль народився 26 лютого 1985 року в смт. Богородчани.31 серпня 2015 року був призначений на посаду доцента кафедри кримінального права Юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім.

В. Стефаника. З 2012 року займався адвокатською діяльністю. Загальна кількість наукових публікацій – понад 30, з яких 7 опубліковано у фахових виданнях ВАК України.

Також, він став співавтором підручника «Судові та правоохоронні органи України» 2011 року видання. До теми: На Прикарпатті помер учасник бойових дій Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Літопис Галицький “Під час візиту на Прикарпаття 28 грудня президент Володимир Зеленський повідомив, що буде зустрічати Новий рік у Карпатах. Конкретного місця не назвав, але зазначив що, найімовірніше, це буде Буковель. А вже 1 січня у мережі з’явились фото з Карпат, на якому Зеленський позує в лижному костюмі та з маскою.

Світлиною з президентом України У своєму житті я худнула і гладшала кілька разів. Плюс 20 кг і мінус 20 кг – для мене звичне явище. Перший поштовх до дієти стався 14 років тому, після народження доньки. До вагітності моя вага була 60 кг, та коли я вийшла з пологового, вага стала 65 кг.

Через рік після декрету я важила Так, знову про мову. Бо, хоч на хліб і не намажеш, але… Ні, от серйозно. «Це ж всього лише мова!» – кричать нам на кожному кроці толерантні наші друзі. Справді? Всього лише? Розкажіть це тим, хто у 1690 р.

(!) накладав анафему на церковні книги, написані  староукраїнською. Тим, хто у 1720 р. виконував указ Петра Володимир Зеленський залишається найбільш популярним політиком в Україні. Його перемога на президентських виборах, підсилена формуванням «служивої» більшості у парламенті, значною мірою випалила політичний ландшафт в Україні та деморалізувала низку опонентів.