Главное

На Прикарпатті за добу 13 разів горіла суха трава - СМИ rezonans

18:16 25 Январь Киев, Украина

На Прикарпатті за добу 13 разів горіла суха трава - СМИ rezonans За минулу добу, 24 січня, в Івано-Франківській області зареєстровано 18 пожеж. Про це повідомили в управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації, навівши список загорянь, що трапилися. 24.01.2020 р. о 12.42 м.

Івано-Франківськ, вул. Волошина. Пожежа сміття.24.01.2020 р. о 14.09 м.

Болехів, вул. Залізнична. Пожежа металевого вагончика.24.01.2020 р. о 15.55 м.

Івано-Франківськ, вул. Хмельницького. Пожежа сміття.24.01.2020 р. о 17.54 Надвірнянський район, смт.

Ланчин. Пожежа сміття.25.01.2020 р. о 00.29 м. Надвірна, вул.

Вітовського. Пожежа недіючого житлового будинку.Крім цього, 13 разів пожежники виїжджали гасити пожежі сухої трави по всій області. Нагадаємо, нещодавно невідомі підпалили поле біля франківського аеропорту. Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Святвечір для мене – це, перш за все, вечір спогадів, вечір пам’яті.

Його ми зазвичай святкуємо в моїх бабусь – спочатку в однієї, а потім в другої, їм і відводиться найголовніша роль у цей вечір. Людина живе доти, доки її пам’ятають, але скільки може жити пам’ять? Нас пам’ятатимуть діти і внуки, а що далі, що Етикет – це набір писаних та неписаних правил поведінки, що усталився у певних колах. Перші правила етикету з’явилися в часи Відродження в Італії, а звідтіля поширилися Європою. Етичні норми – простіше кажучи, прийнято/не прийнято – відрізняються не лише у різних країнах, але і в різних соціальних колах, товариствах, субкультурах тощо.

Етикет потрібен там, де є Літопис Галицький «Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків підписав розпорядження про відзначення подякою міського голови Ольги Мюллер, президента ГО «Збірна чемпіонів України з нігтьової естетики». «За вагомий внесок у розвиток нігтьового сервісу, високу професійну майстерність та з нагоди організації ІІ Івано-Франківського регіонального чемпіонату з нігтьової естетики відзначити подякою міського голови Ольгу Мюллер – президента ГО «Збірна Крок, який у цивілізованих країнах сигналізує про гостру політичну кризу (йдеться про відставку керівника уряду), в Україні став чимось середнім між маніпуляціями та демонстрацією особистої відданості. «Плівки Гончарука» не вразили суспільство відсутністю ненормативної лексики чи російською мовою спілкування вищих урядовців. Власне, і оцінки рівня економічних знань президента також не стали чимось дивним.