Главное

На виборах мера Черкас перемагає чинний міський голова - Читать всем на rezonans

23:29 22 Ноябрь Киев, Украина

На виборах мера Черкас перемагає чинний міський голова На виборах мера Черкас перемагає чинний міський голова Анатолій Бондаренко набрав понад 50 % голосів, Євпак - понад 45%.  На виборах міського голови Черкас перемагає чинний мер Анатолій Бондаренко. Він набирає 54,25%.  Його суперник Віктор Євпак ("Голос") набирає 45,7% голосів. Про це свідчать дані екзит-полу соціологічної компанії Liberty Report на замовлення студії Савіка Шустера.  Соціологічна компанія Liberty Report на замовлення студії Савіка Шустера провела власний екзит-пол другого туру виборів міського голови у Черкасах.  У день виборів було опитано 4083 мешканці Черкас. Понад 95 інтерв’юерів та контролерів працювали на 42 дільницях.

Опитування проводилося шляхом анкетування (face to face) на виходах з виборчих дільниць. Очікувана гранична похибка – 1.45% з довірчою ймовірністю 95% та без урахування дизайн-ефекту. Бондаренко тричі був депутатом міської ради Черкас, з березня 2010 очолював Черкаську обласну організацію "Батьківщини", але в мери зараз балотувався від "За майбутнє". З початком епідемії коронавірусу в Україні Бондаренко та центральна влада мали запеклі суперечки через карантин: президент назвав мера бандитом, Богдаренко заявив про політичне переслідування.

Анатолій Бондаренко: «Нічого мені не буде. Я впевнений. Хіба що сфабрикують»
Віктор Євпак - підприємець та громадський діяч, очільник IT-компанії eKreative. Балотувався в народні депутати від партії "Голос", але програв іншому кандидатові.