Главное

НАЗК не перевіряє, а контролює своєчасність подання Зеленським повідомлення про зміни в майновому стані - Редакция rezonans.info

03:24 15 Февраль Киев, Украина

НАЗК не перевіряє, а контролює своєчасність подання Зеленським повідомлення про зміни в майновому стані Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) направило запити до відповідних органів з метою витребування документів, необхідних для проведення контролю своєчасності повідомлення про суттєві зміни в майновому стані Президентом України Володимиром Зеленським. "Зазначена процедура витребування документів є необхідною складовою для прийняття рішення щодо проведення контролю своєчасності повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Дані дії проводяться в рамках фінансового контролю над своєчасністю повідомлення про суттєві зміни в майновому стані і не мають жодного відношення до іншої процедури - перевірки декларації суб'єкта декларування", - повідомляє прес-служба НАЗК у п'ятницю. В агентстві зазначили, що процедура повної перевірки здійснюється стосовно щорічних декларацій, декларацій перед звільненням і декларацій після звільнення з посади осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

У НАЗК нагадали, що витрати, здійснені суб'єктом декларування в 2020 році, підлягають декларуванню при наступній кампанії з надання щорічних декларацій, яка триватиме з 1 січня до 1 квітня 2021 року. "Зараз до 1 квітня триває кампанія з поданням щорічних декларацій за 2019 рік. Згідно з даними Реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Президент України Зеленський В.А. щорічної декларації за 2019 ще не подав", - зазначили в агентстві.