Главное

НАЗК попередило Зеленського про корупцію в гральному бізнесі - Горячие новости

00:54 12 Август Киев, Украина

НАЗК попередило Зеленського про корупцію в гральному бізнесі НАЗК попередило Зеленського про корупцію в гральному бізнесі Корреспондент.biz, Вчора, 23:05 0 183 Фото: president.gov.ua НАЗК просить Зеленського ініціювати прийняття змін до закону про гральний бізнес На думку НАЗК, прийнятий закон містить корупційні ризики і фактично не може бути реалізований.   Виконання раніше прийнятого закону про гральний бізнес призведе до появи корупційних схем при отриманні дозвільних документів та унеможливить чесну конкуренцію в цій сфері. Про це йдеться в заяві Національного агентства запобігання корупції, опублікованій у вівторок, 11 серпня.   На думку НАЗК, прийнятий закон містить корупційні ризики і фактично не може бути реалізований, оскільки його положення суперечать одне одному.

  Зокрема, підстави для отримання та анулювання ліцензії на організацію азартних ігор чітко не визначені.   "Тому комісія зможе зловживати повноваженнями і надавати ліцензії обраним підприємствам", - пояснили в НАЗК.   Агентство закликало президента Володимира Зеленського ініціювати прийняття змін до цього закону для усунення виявлених корупційних ризиків і зробити закон можливим для виконання.   Як повідомлялося раніше, президент Володимир Зеленський підписав закон про гральний бізнес, незважаючи на правову колізію з органом, який регулює діяльність у сфері азартних ігор.

  Нагадаємо, Рада "помилково" розширила можливості діяльності казино. У фінальному тексті законопроекту говориться про дозвіл розміщувати гральні заклади і в 4-зіркових готелях, хоча в початковому документі говорилося тільки про 5-зіркові.       Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet ТЕГИ: коррупция,&nbsp игорный бизнес,&nbsp Владимир Зеленский .