Главное

“Не знали б, що помер, якби знайомі не сказали”, – сім’я загиблого про смертельний випадок на Бурштинській ТЕС - Расследование редакции

18:50 26 Март Киев, Украина

“Не знали б, що помер, якби знайомі не сказали”, – сім’я загиблого про смертельний випадок на Бурштинській ТЕС Вранці 23 березня внаслідок нещасного випадку на Бурштинській ТЕС смертельно травмувався складач поїздів. Нещасний випадок стався у паливно-транспортному цеху. Загиблим виявися 25-річний Любомир Куйбіда.  “Галицькому кореспонденту” у пресслужбі Бурштинської ТЕС розповіли, що трапився нещасний випадок під час подавання вагонів тепловозом до роторного вагоноперекиду. На місці події працювала “швидка допомога” та слідчо-оперативна група Галицького відділення поліції.

“Медики констатували смерть потерпілого.

Причини і обставини нещасного випадку ще встановлюються, триває службове розслідування”, – говорить прессекретар Мирослав Скорохода. 

За його словами, керівництво підприємства спілкується з батьками та рідними хлопця. 
“На похороні допомагали і технічно все організували. За чим зверталися – допомогли. Надалі контакт підтримується”, – зазначає він. 
Сестра 25-річного прикарпатця Тетяна Куйбіда розповіла, що похорон відбувався за кошти сім’ї. За її словами, допомогу надали після того, як вона та її мама почали писати у соціальні мережі, що інформація не відповідає дійсності. 
“Представництво ТЕС було вдома на наступний день після похорону.

Сказали, що розслідування ведеться, винних буде покарано. Розтиснуло дитину на вагонах – це все, що ми знаємо. Після розслідування будем знати більше, мабуть”, – розповідає дівчина. 

Тетяна каже, що сім’я навіть не знала б, що Любомир помер, якби знайомі не сказали. Додає, що рідним навіть речі хлопця не хотіли віддати – казали, що карантин.

“Привезли в морг в газельці, де возять металолом. Напівоголеного і лежачого на металевій поверхні, хоча б простирало постелити. От така була допомога”, – говорить вона.  
Щороку десятки прикарпатців гинуть на роботі.

Причини смерті різні, але одне можна сказати напевне: людей вже не повернеш. Хто винен у загибелі працівників та як вберегти себе від нещасного випадку на робочому місці, читайте у статті “Смертельна робота”.  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Пізні ранки і затягнуті вечори, вагання і роздуми між тим, що приготувати чи яке вікно помити сьогодні ще раз, подивитися з дітьми сто сорок сьомий мультик чи шістнадцяту серію третього сезону серіалу, помити підлогу, помити підлогу, помити підлогу, помити підлогу… А як минає ваш карантин? Пишуть, що в Китаї зросла кількість розлучень. Люди надто довго Пандемія коронавірусу – за визначенням, глобальна проблема, проте боротьба з її наслідками має специфіку практично у кожній країні. На жаль, в Україні результати виглядають невтішними: криза стала надто серйозним викликом для української влади.

Серед перших жертв коронавірусу – кілька парламентаріїв, і щонайменше один із них публічно стверджував, що загроза коронавірусу суттєво перебільшена. Проте головна навіть «Вам, жінкам, значно простіше жити!» – сказав мені якось друг. Ми того вечора розмовляли про роботу, бізнес, про те, звідки в чоловіків у нашому місті взагалі беруться гроші на такі дорогі автомобілі, будинки тощо. Бо наче всі навколо ниють, що країна бідна, проте ниють в дорогих авто.

Я ще не навчилася заробляти так багато і Літопис Галицький “16 березня в Івано-Франківську депутати розпочали роботу на засіданні позачергової сесії міської ради. Нагадаємо, задля безпеки в умовах карантину, усім присутнім на вході в зал засідань вимірювали температуру. Крім того, щоб убезпечити себе від ймовірних інфекційних хвороб й коронавірусу зокрема, дотримуючись рекомендацій медиків, багато депутатів вирішили замінити звичні рукостискання на “вітання ліктями”. Проте .