Главное

Неподалік Франківська знову горіла суха трава - rezonans.info

18:17 25 Январь Киев, Украина

Неподалік Франківська знову горіла суха трава Сьогодні, 24 січня, пожежникам Івано-Франківська вкотре довелося ліквідовувати загорання сухої трави неподалік міста. Нагадаємо,  22 січня, невідомі здійснили підпал сухої трави на території села Опришівці Івано-Франківської міської ради, чим спричинили масштабну пожежу й завдали значної шкоди. Цього разу загорання сталося у селі Черніїв. Протягом двох годин, з 16:20-18:20 черговий наряд комунальної установи “Івано-Франківська міська аварійно-рятувальна служба” боровся із вогнем.

Чи вдалося повністю ліквідувати пожежу станом на 21 годину наразі невідомо. Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Святвечір для мене – це, перш за все, вечір спогадів, вечір пам’яті. Його ми зазвичай святкуємо в моїх бабусь – спочатку в однієї, а потім в другої, їм і відводиться найголовніша роль у цей вечір. Людина живе доти, доки її пам’ятають, але скільки може жити пам’ять? Нас пам’ятатимуть діти і внуки, а що далі, що Етикет – це набір писаних та неписаних правил поведінки, що усталився у певних колах.

Перші правила етикету з’явилися в часи Відродження в Італії, а звідтіля поширилися Європою. Етичні норми – простіше кажучи, прийнято/не прийнято – відрізняються не лише у різних країнах, але і в різних соціальних колах, товариствах, субкультурах тощо. Етикет потрібен там, де є Літопис Галицький «Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків підписав розпорядження про відзначення подякою міського голови Ольги Мюллер, президента ГО «Збірна чемпіонів України з нігтьової естетики». «За вагомий внесок у розвиток нігтьового сервісу, високу професійну майстерність та з нагоди організації ІІ Івано-Франківського регіонального чемпіонату з нігтьової естетики відзначити подякою міського голови Ольгу Мюллер – президента ГО «Збірна Крок, який у цивілізованих країнах сигналізує про гостру політичну кризу (йдеться про відставку керівника уряду), в Україні став чимось середнім між маніпуляціями та демонстрацією особистої відданості.