Главное

Нідерланди відкликають 600 тис. неякісних китайських масок - Читать в rezonans.info

15:01 29 Март Киев, Украина

Нідерланди відкликають 600 тис. неякісних китайських масок Нідерланди відкликають 600 тис. неякісних китайських масок Корреспондент.net, Сьогодні, 14:19 0 294 Нідерланди через дефект відкликали 600 тисяч китайських медичних масок Раніше країна придбала понад 1 млн медичних масок із Китаю, але тепер відкликає їх, оскільки вони не відповідають нормам якості.   Влада Нідерландів прийняла рішення відкликати 600 тисяч неякісних медичних масок стандарту FFP2, раніше куплених у Китаю. Про це повідомляє AFP у неділю, 29 березня.

  Неякісні маски були розподілені між кількома лікарнями Нідерландів, які зараз борються зі спалахом коронавірусу. Нідерландське МОЗ відразу ж зупинило розподіл решти замовлення.   "Тест показав, що маски не відповідають нормам якості. Було вирішено не використовувати жоден із цих вантажів", - заявили в Міністерстві охорони здоров'я.

  Відзначається, що всього у Китаю придбали 1,3 млн медичних масок. Партію медичних засобів Нідерланди отримали 21 березня.   Нагадаємо, що раніше в Нідерландах заявили про успіхи у стримуванні COVID-19. В результаті карантину один пацієнт із коронавірусом перестав передавати вірус як мінімум двом іншим людям, як це було раніше.

  Коронавірус: 664 тис. випадків, 30 тис. смертей     Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet Коронавірус В Україні МОЗ затвердило стандарти надання меддопомоги при COVID-19 В Україну надійшла медична допомога з Китаю Adidas та H&M відмовляються платити за оренду закритих магазинів Трамп не планує запроваджувати карантин у трьох штатах СюжетСирія і коронавірус: коли ворог невидимий СПЕЦТЕМА: Коронавірус ТЕГИ: Китай,&nbsp Нидерланды,&nbsp маски .