Главное

Нові деталі вбивства та самогубства у Франківську: на місці події знайшли записку - Читать в rezonans.info

15:21 07 Июль Киев, Украина

Нові деталі вбивства та самогубства у Франківську: на місці події знайшли записку - Читать в rezonans.info Сьогодні, 7 липня, в Івано-Франківську розповіли подробиці самогубства та вбивства в одній з квартир міста. Нагадаємо, що поліцейські знайшли тіла 43-річного франківця та 34- річну громадянку Російської Федерації, які тривалий час проживали разом в орендованому помешканні. Заступник начальника слідчого управління Денис Кравченко розповів, що жінка померла через механічну асфіксію шляхом удушення. Правоохоронці вважають, що чоловік закрив квартиру, задушив жінку, а коли усвідомив, що зробив – повісився сам.

На місці події було видно, що пара мала проблеми з алкоголем, це підтвердили й сусіди. Конфліктів між померлими не було. Проте, за словами сусідів, чоловік напередодні вбивства і самогубства дивно себе поводив. Поліцейські у квартирі знайшли записку із проханням подбати про домашню тваринку.

Там описувалось як її годувати. Читайте до теми: Коломиянин погрожував людям зброєю Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!  «…Кожному гарантується право на свободу думки і слова, вільне вираження своїх поглядів» (Конституція України, ст. 34). В історії людства було багато тоталітарних режимів.

Найбільш відомі – комунізм і фашизм. Вони знищували усіх, хто не поділяв їхню ідеологію. Але при цьому не зачіпали традиційну сім’ю. Навпаки, вважалося, що міцна сім’я – це головна складова здорового суспільства.

Недавно у наших сусідів горіла хата. Сусіди прибігли до нас і покликали тата на допомогу, ми ж, хто лишився вдома, поспішили до вікна подивитися, що там відбувається. Пожежа – звісно, це завжди страшно, але видовище того вечора було особливо моторошним. Ми сиділи у вікні, вп’явшись поглядами в сусідську хату.

Ми чули віддалені крики, чийсь плач, Кількість громадян, які не довіряють Володимиру Зеленському, вже перевищує кількість його симпатиків. Цей факт фіксують різні соціологічні служби, і наслідки падіння президентського рейтингу, безумовно, не забаряться. Політичне похмілля має симптоми, аналогічні з властивим для людини, – дискомфорт, головний біль, нудоту, але у суспільних відносинах. Нема нічого дивного у падінні рейтингу популярності, зрештою, у новітній історії У ці дні в Києві триває судилище над громадським активістом Сергієм Стерненком.

Людину судять за те, що вона не дала себе вбити. Вижила під час трьох нападів. І, захищаючись, вбила одного зі своїх нападників. У нашій країні так не можна.