Главное

Новий мобільний додаток для хмельничан «MyCity»: що можна дізнатися - Редакция rezonans.info

19:4714 Январь Киев, Украина

Новий мобільний додаток для хмельничан «MyCity»: що можна дізнатися Анонси заходів, відключення та стан виконання послуг — такі дані вже можна знайти у мобільному додатку від міської ради. Інформацію до програми ще будуть додавати. Як працює додаток та де його можна завантажити? Хмельничани тепер можуть дізнатися про заходи в місті та відключення комунальних послуг з допомогою мобільного додатку. Його сьогодні, 14 січня, презентували у Хмельницькій міській раді.

Додаток має назву «MyCity». Розробляли програму в комунальному підприємстві «Хмельницькінфоцентр». Займалися цим працівники установи, тому окремо грошей на розробку не виділяли. Про це під час презентації розповів міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

При запуску мобільного додатка відкривається карта Хмельницького на базі Карт Google. На ній є позначки з інформацією про відключення комунальних послуг. При натисканні на позначку відкривається сторінка з інформацією. Вказано, де буде відключення, що саме відключатимуть, у який час та яка причина.