Главное

Новим спікером МЗС України став дипломат Олег Ніколенко - Экстренные новости Украина

16:31 22 Ноябрь Киев, Украина

Новим спікером МЗС України став дипломат Олег Ніколенко Посаду спікера Міністерства закордонних справ України зайняв дипломат Олег Ніколенко, який працював у посольстві в Лівії і в Постійному представництві України при ООН. "Знайомтеся - Олег Ніколенко, новий спікер МЗС", – йдеться в повідомленні міністерства на сторінці у Facebook в неділю. Ніколенко розповів про свій дипломатичний шлях, зазначивши, що отримав філологічну освіту, став перекладачем з англійської та арабської мов, потім – юристом-міжнародником. У 2008 році пройшов конкурс на посаду аташе посольства України в Лівії.

Після повернення до Києва продовжував займатися регіоном Північної Африки та Близького Сходу. Крім того, Ніколенко працював в ООН, у складі делегації під час дворічного членства України в Раді Безпеки ООН. Також обіймав посаду віце-голови Комітету ООН з питань інформації, брав участь у реформуванні інформаційної політики організації в контексті протидії пандемії COVID-19. "Зараз у моєму професійному житті новий виклик.

Хочу зміцнити роботу прес-служби як сучасного інструменту комунікацій української зовнішньої політики. І мені пощастило, що це можна робити разом з класною комунікаційною командою, яка зараз працює в МЗС", – поділився планами новий спікер зовнішньополітичного відомства. Як повідомлялося, з листопада 2018 року спікером МЗС була Катерина Зеленко. У листопаді цього року президент України Володимир Зеленський призначив її послом України в Сінгапурі.