Главное

ОБСЄ підтвердила розведення сил біля Петрівського - Читать всем на rezonans

20:15 09 Ноябрь Киев, Украина

ОБСЄ підтвердила розведення сил біля Петрівського ОБСЄ підтвердила розведення сил біля Петрівського Корреспондент.net, Сьогодні, 19:00 0 57 Фото: ОБСЄ ОБСЄ здійснює моніторинг та верифікацію процесу розведення на Донбасі Організація схвалює кроки на шляху до досягнення прогресу на Донбасі і готова надати необхідне сприяння.   Спостерігачі спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ підтвердили початок розведення сил і засобів на Донбасі в районі населеного пункту Петрівське. Про це повідомила прес-служба ОБСЄ в суботу, 9 листопада.   "Місія зафіксувала початок процесу розведення сил і засобів на ділянці в районі Петрівського.

Патрулі СММ, що стояли біля ділянки розведення, бачили, як Збройні сили України і збройні формування запустили освітлювальні ракети як знак готовності до розведення сил і засобів", - йдеться у звіті СММ ОБСЄ.   Крім того, спостерігачі зафіксували, "як військовослужбовці Збройних сил України та члени збройних формувань залишали ділянку розведення разом з озброєнням".   Місія продовжить здійснювати моніторинг і верифікацію процесу розведення.   Глава СММ ОБСЄ в Україні Яшар Халіт Чевік схвалив факт початку відведення сил у районі Петрівського.

  "Були розміщені додаткові патрулі СММ. Разом із тим ми також використовуємо стаціонарні камери спостереження і безпілотні літальні апарати, - зазначив він. - Ми вітаємо всі кроки на шляху до досягнення прогресу і готові надати необхідне сприяння".   Нагадаємо, сьогодні опівдні в районі Богданівки і Петрівського почалося розведення сил та засобів.

  У штабі ООС заявили, що військові повернуться на позиції в разі порушення сепаратистами домовленостей.   Загалом на розведення сил і засобів у районі Петрівського і Богданівки виділено три доби, потім почнеться розмінування, яке триватиме 25 діб. У "ДНР" стверджують, що вже вивели своїх військових із Петрівського.     Новини від Корреспондент.net у Telegram.