Главное

Організатор групи, що займалася підробкою свідоцтв про реєстрацію машин і водійських посвідчень, постане перед судом - СМИ rezonans.info

10:48 02 Август Киев, Украина

Організатор групи, що займалася підробкою свідоцтв про реєстрацію машин і водійських посвідчень, постане перед судом Харківська поліція закінчила досудове розслідування стосовно одного з організаторів групи, що займалася виготовленням фальшивих документів з підробленими захисними голографічними елементами. "Досудове розслідування в кримінальному провадженні щодо чоловіка закінчено, йому вручено обвинувальний акт, .. який направлено до суду ... Матеріали досудового розслідування щодо двох інших встановлених учасників (групи - ІФ) виділені в окреме кримінальне провадження; особи, причетні до злочину , оголошені в розшук", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

Чоловікові інкримінують ч.ч.2, 3 ст. 199 (виготовлення голографічних захисних елементів), ч. 2 ст. 28 ч.ч.

3, 4 ст. 358 (підробка документів) Кримінального кодексу України За даними слідства, на початку 2016 року 28-річний харків'янин, який не мав постійного заробітку, вирішив зайнятися підробкою свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, що мають голографічні захисні елементи. Він створив групу, до якої входили його батько, приятель і особи, не встановлені слідством на даний момент. Кримінальні злочини та причетні до їх скоєння були викриті за матеріалами управління протидії кіберзлочинності в Харківській області та департаменту кіберполіції НПУ під процесуальним керівництвом прокуратури Харківської області.