Главное

Перший випадок зараження тигра коронавірусом зафіксований в США - СМИ rezonans.info

08:14 06 Апрель Киев, Украина

Перший випадок зараження тигра коронавірусом зафіксований в США Чотирирічна малайська тигриця на ім'я Надя в зоопарку Бронкса в місті Нью-Йорку захворіла коронавірусом, це перший випадок зараження тигра Covid-19. "Національна лабораторія ветеринарної служби Міністерства сільського господарства США (USDA) підтвердила наявність вірусу SARS-CoV-2 (вірус, що викликає коронавірус у людини) у однієї тигриці в зоопарку Нью-Йорка. Аналізи у тварини були взяті після того, як у кількох левів і тигрів у зоопарку з'явилися симптоми респіраторного захворювання", - йдеться в поширеному повідомленні Служби інспекції здоров'я тварин і рослин при USDA (APHIS). Зазначається, що це "перший випадок зараження тигра коронавірусом".

У зоопарку Бронкса розповіли, що у 4-річної малайської тигриці Наді, у її сестри Азул, двох амурських тигрів і трьох африканських левів "з'явився сухий кашель". Там також повідомили, що "незважаючи на деяке зниження апетиту, у кішок у зоопарку хороший стан, вони перебувають під наглядом ветеринарів". "Очікується, що великі кішки одужають. Немає підстав вважати, що у інших тварин зоопарку є симптоми захворювання", - повідомили в USDA APHIS.

Чиновники відомства вважають, що тигри і леви могли захворіти після контакту із зараженим співробітником зоопарку, який за ними доглядав. Перші симптоми у тигриці Наді з'явилися 27 березня. В USDA APHIS пояснили, що тест на Covid-19 був зроблений тільки одному тигру, оскільки збір аналізів потребує загального наркозу. "Лікуючий ветеринар визнав, що з урахуванням потенційного ризику використання загального наркозу краще обмежитися діагностуванням одного тигра", - наголошується в повідомленні.

"Нині усіма співробітниками, які забезпечують догляд за великими кішками, а також іншими кішками в чотирьох зоопарках Нью-Йорка, робляться необхідні заходи з метою запобігти подальшому зараженню інших кішок", - заявили в зоопарку Бронкса. В USDA APHIS попросили хворих Covid-19 "обмежити контакт із тваринами, включно з хатніми тваринами". При цьому у відомстві підкреслюють, що нині немає жодних доказів того, що будь-які тварини, включно зі свійськими тваринами або свійською худобою, можуть передавати Covid-19 людям. Зоопарк Бронкса був закритий для відвідування 16 березня.