Главное

Під будинком Порошенка другий день поспіль активісти вимагають зустрічі - Редакция rezonans.info

01:37 22 Ноябрь Киев, Украина

Під будинком Порошенка другий день поспіль активісти вимагають зустрічі Під будинком Порошенка другий день поспіль активісти вимагають зустрічі Корреспондент.net, Вчора, 23:27 0 413 Фото: Comments.UA Під будинком Петра Порошенка проходить мітинг Учасники мітингу наголошують на тому, що за п'ять років свого правління Порошенко так і не посадив жодного причетного до смертей на Майдані.   Другу добу ветерани АТО і громадські активісти проводять акцію протесту біля будинку колишнього глави держави Петра Порошенка. Кілька сотень людей вимагають зустрічі з політиком. Про це, в суботу, 21 листопада, повідомляє Comments.ua.

  За інформацією видання, організаторами акції виступає ГО "Спілка учасников АТО Київщини". Мітингувальники вигукують патріотичні гасла і тримають плакати. Зокрема, на одному з них написано: "Майдан привів вас до влади, а ви прийшли до корита".     За словами учасників акції, вони прийшли саме в переддень річниці Революції Гідності, щоб нагадати Порошенку про невиконані обіцянки.

  "Ми хочемо нагадати Порошенку, що всьому приходить кінець, і рано чи пізно йому доведеться відповісти перед народом і за війну, і за Іловайськ, і за Свинарчуків. І за дружбу з Росією, від якої Порошенко так демонстративно відхрещується, при цьому продовжує продавати продукцію "Рошен" в країні-агресорі і рекламувати свої цукерки-шоколадки на федеральному каналі РФ", - заявили учасники акції.   Крім того, вони акцентували свою увагу на тому, що в час свого правління Порошенко так і не посадив жодного причетного до смертей на Майдані.     У той же час, низка українських ЗМІ повідомляють, що цей мітинг, нібито, має замовний характер.

  Так, видання Лівий Берег, з посиланням на волонтера, ветерана ООС Олександра Погребинського, пише, що на цю акцію під будинком колишнього президента, збирали молодь в Telegram-каналах, що спеціалізуються на пошуку масовки. Нібито, для участі в "заходах" на 20 серпня шукали чоловіків у віці від 18 до 30 років. А за три години участі в ній, з 10.00 до 13.00 пропонували 250 грн.   Також Погребинський оприлюднив відео з прибуттям в Козин автобусів з молодими людьми.

      Видання Новое Время посилається на народного депутата від Євросолідарності Володимира Ар'єва, який заявив, що на замовлення Офісу президента Зеленського в Києві організовуються провокації, спрямовані проти Петра Порошенка. Зокрема, Ар'єв заявив, що таким чином Зеленський "намагається всі свої провали переключити на свого попередника Порошенка".   Раніше в Києві під будівлю СБУ прийшли співробітники музею Революції Гідності з протестом після вчорашніх обшуків в офісі музею і в будинку  його директора.       Новини від Корреспондент.net у Telegram.