Главное

Під час пошуку зниклого індонезійського підводного човна виявлено об'єкт, який рухається під водою, - ВМС - Экстренные новости

14:53 22 Апрель Киев, Украина

Під час пошуку зниклого індонезійського підводного човна виявлено об'єкт, який рухається під водою, - ВМС Гідролокатор на короткий час зафіксував у районі зникнення індонезійського підводного човна KRI Nanggala-402 із 53 людьми на борту об'єкт, що рухався під водою зі швидкістю 2,5 вузла на годину, повідомив у четвер представник ВМС Індонезії адмірал Джуліус Відджоджоно. За його словами, контакт через деякий час зник. Але говорити про те, що це був підводний човен, передчасно, наголосив адмірал. Пошук відбувається в районі на північ від острова Балі, де раніше було втрачено зв'язок з підводним човном після його занурення.

Представники ВМС Індонезії, зазначають, що нафтова пляма, виявлена на місці занурення, найімовірніше, належить цьому підводному човну. Індонезійський підводний човен KRI Nanggala-402 німецького виробництва. Він брав участь у навчаннях на північ від Балі, коли в середу перестав виходити на зв'язок після команди на занурення. Влада Індонезії запросила допомогу для його пошуку у міністерств оборони Австралії і Сінгапуру.