Главное

Під Офісом президента зібралися націоналісти - Выбор редакции rezonans

21:06 29 Октябрь Киев, Украина

Під Офісом президента зібралися націоналісти Під Офісом президента зібралися націоналісти Корреспондент.net, Сьогодні, 20:45 0 147 Фото: Страна.ua Націоналісти вийшли під Офіс президента Учасники акції протесту планують ініціювати кримінальне провадження за фактом розведення сил у Золотому.   Під Офіс президента вийшли націоналісти, які виступають проти розведення сил на Донбасі і скандують Ні - капітуляції. Про це повідомляє Страна.ua.   Учасники акції називають розведення військ біля Золотого відступом, а не відведенням.

  "Сьогодні почалася капітуляція. Це відступ, а не відведення", - з такими словами учасники почали акцію.   Вони скандують "Ганьба", "Слава Україні" і "Ні - капітуляції". Під стінами Офісу президента також є люди з плакатами і прапорами України.

    Також повідомляється, що учасники мітингу планують ініціювати кримінальне провадження проти влади за фактом розведення сил в Золотому.     Нагадаємо, що відведення в Золотому почалося, незважаючи на заяви про обстріл. У штабі ООС ще вранці заявляли про обстріл у Золотому, а вдень повідомили про дотримання режиму тиші протягом тижня.   У свою чергу, добровольці заявили, що залишаються в Золотому, за їхнім твердженням, "для захисту місцевих жителів".