Главное

Погода у Франківську: ясно, можливий дощ - Горячие новости

09:05 30 Июнь Киев, Украина

Погода у Франківську: ясно, можливий дощ - Горячие новости Сьогодні, 30 червня, до вечора хмари, що будуть панувати в Івано-Франківську в небі весь день, заберуться геть. Нічний дощ із грозою вранці змінився дощем, який повинен припинитися в середині дня. Температура коливатиметься від 18 до 24 градусів тепла. Вітер змінний до 3,9 м/с.    Народний прогноз погоди: 30 червня вшановується пам’ять священномучеників Мануїла і Ісмаїла.

У минулі часи говорили: “На Мануїла сонце застоюється (уповільнюється в зеніті)”. Цю народну прикмету підтверджують дані астрономів: дійсно, до цього часу Земля знижує швидкість руху навколо Сонця. На нічному небі у цей час можна побачити блискавиці. Наші пращури у цей день прислуховувались до дерев: якщо сосна звенить, а дуб – стогне, значить бурі не обминути.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Російський президент має наміри нав’язати власний порядок денний світові. Він готовий використати для цього слабкість та протиріччя західного світу та проблеми сусідніх держав. Зупинити його можна лише спільними зусиллями. Гібридна війна Росії проти України триває вже понад 6 років, довше, ніж тривала Друга світова війна.

Попри це, в Україні досі зберігаються елементи російського інформаційного впливу, У ці дні в Києві триває судилище над громадським активістом Сергієм Стерненком. Людину судять за те, що вона не дала себе вбити. Вижила під час трьох нападів. І, захищаючись, вбила одного зі своїх нападників.

У нашій країні так не можна. Ліпше загинути. Тоді замість ув’язнення можуть увіковічнити. Теж не гарантія, бо про сестер Ноздровських, у Ми приїхали привітати бабусю Марію.

Біля бабиної хати нарвали пахучого бузку і увійшли в оселю. Баба Марія, як завжди, сидить біля вікна і когось виглядає, ми знаємо, що тими, кого вона виглядає, є ми. Софійка, моя дочка, а бабина правнучка, забігає до хати першою – і вмить завмерла, досі статична картина бабиного життя оживає, дістає Коли я писала про чоловічу зраду, отримала багато повідомлень про те, що «жінки, взагалі-то, також зраджують!». Тоді вирішила, що про жіночу зраду ми теж обов’язково поговоримо, а ще – задумалась про те, а чому я спершу написала саме про чоловіків.