Главное

Поліцейські Прикарпаття вирушили у зону проведення ООС - Горячие новости

14:25 09 Декабрь Киев, Украина

Поліцейські Прикарпаття вирушили у зону проведення ООС Сьогодні, 9 грудня, 30 поліцейських Івано-Франківщини вирушили у зону проведення ООС.  Про це повідомляє поліція Івано-Франківської області. Правоохоронці на два місяці замінять на посту своїх колег. Начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимир Голубош проінструктував поліцейських перед виїздом, наголосив на дотриманні дисципліни та законності під час несення служби.

Керівник обласної поліції побажав колегам міцного здоров’я і повернутися додому живими. Бійців проводжали рідні, колеги і керівництво обласної поліції. Нагадаємо: У Франківську показали, яким буде пам’ятник загиблим героям АТО/ООС (фото) Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Мені було років 15-16-17… На цім можна було б і завершити історію. Бо коли людина хоче оповісти щось, що трапилося 20 літ тому, то це вже, напевно, точно-преточно якась ностальгічна нудь.

Спогади про юність, яка відшелестіла, і про те, що тоді й трава була зеленіша, а небо світилося вночі більшою кількістю зірок. Втім так. Про У сучасному світі кожен представник влади сам обирає найбільш прийнятну для себе модель комунікації з суспільством. Погано, коли вона не враховує інтереси і запити значної частини громадян країни в умовах гібридної війни, що триває.

І справа не у формі – відеозверненнях, а у їх змістовному наповненні. Володимир Зеленський значну частину свого життя розважав та смішив Літопис Галицький “Заступником голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації призначено Дмитра Романюка, який у 2004 році кинув яйцем у Віктора Януковича… Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій. «Герой дня Дмитро Романюк. Пам’ятаєте відео коли кинули яйце в Януковича, людина яка ризикнула таке зробити – це він, нині заступник голови ОДА в Івано-Франківській області.