Главное

Полковника Нацполіції в Запорізькій області, що систематично вимагав хабарі за дозволи на зброю, затримано на хабарі в 30 тис. грн - Горячие новости

21:35 27 Апрель Киев, Украина

Полковника Нацполіції в Запорізькій області, що систематично вимагав хабарі за дозволи на зброю, затримано на хабарі в 30 тис. грн Начальника управління превентивної діяльності ГУ Нацполіції в Запорізькій області затримано за хабар у розмірі 30 тис. грн, повідомляє прес-служба СБУ За попередньою версією слідства, глава управління превентивної діяльності ГУ Нацполіції в Запорізькій області систематично вимагав гроші за надання дозволів на мисливську гладкоствольну, нарізну зброю, а також на право зберігання, носіння пристроїв для відстрілу гумових куль травматичної дії. "Такса" за надання одного дозволу становила 6 тис. грн.

За надання дозволів на п'ять одиниць гладкоствольної та травматичної зброї він зажадав від місцевого жителя 30 тис.грн., і був затриманий на робочому місці під час отримання другої частини хабара розміром 24 тис.грн. Оперативники СБУ задокументували кілька епізодів протиправної діяльності поліцейського. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст.

368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою в значному розмірі). Вирішується питання про оголошення затриманому підозри і обрання запобіжного заходу. Викриття високопоставленого полковника Нацполіції регіону проводилося спільно оперативними службами СБУ, Державного бюро розслідувань в м Мелітополь, під процесуальним керівництвом прокуратури Херсонської області.     Теги: #поліцейський #хабар #запоріжжя .