Главное

Помер почесний громадянин Івано-Франківська Михайло Мулик - СМИ rezonans

16:32 26 Январь Киев, Украина

Помер почесний громадянин Івано-Франківська Михайло Мулик В Івано-Франківську помер Михайло Мулик – почесний громадянин міста. Йому було 99 років. Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

“Помер Михайло Мулик! Голова крайового братства дивізійників “Галичина”, почесний громадянин міста Івано- Франківська! Вічна пам`ять”, – пише мер.
Керівник ТРК “Вежа”, пластун Тарас Зень додав, що пан Михайло ще за Польщі став членом юнацтва ОУН.

Він – учасник бою під Бродами, був репресований більшовиками.

“Ось так відходить історія. Все. Дивізійників у місті вже не залишилось.

Орієнтовно 4-6 є ще в області. Співчуття родині. Героям слава!” – пише Зень.

Довідково: народився Михайло 28 жовтня 1920-го в селі Горожанка Монастириського району на Тернопільщині. Батько Іван був підстаршиною Українських січових стрільців.

1937-го став членом Організації українських націоналістів. Нагадаємо: В центрі Франківська на автобусній зупинці помер чоловік (фото) Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Святвечір для мене – це, перш за все, вечір спогадів, вечір пам’яті. Його ми зазвичай святкуємо в моїх бабусь – спочатку в однієї, а потім в другої, їм і відводиться найголовніша роль у цей вечір. Людина живе доти, доки її пам’ятають, але скільки може жити пам’ять? Нас пам’ятатимуть діти і внуки, а що далі, що Етикет – це набір писаних та неписаних правил поведінки, що усталився у певних колах.

Перші правила етикету з’явилися в часи Відродження в Італії, а звідтіля поширилися Європою. Етичні норми – простіше кажучи, прийнято/не прийнято – відрізняються не лише у різних країнах, але і в різних соціальних колах, товариствах, субкультурах тощо. Етикет потрібен там, де є Літопис Галицький «Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків підписав розпорядження про відзначення подякою міського голови Ольги Мюллер, президента ГО «Збірна чемпіонів України з нігтьової естетики». «За вагомий внесок у розвиток нігтьового сервісу, високу професійну майстерність та з нагоди організації ІІ Івано-Франківського регіонального чемпіонату з нігтьової естетики відзначити подякою міського голови Ольгу Мюллер – президента ГО «Збірна Крок, який у цивілізованих країнах сигналізує про гостру політичну кризу (йдеться про відставку керівника уряду), в Україні став чимось середнім між маніпуляціями та демонстрацією особистої відданості.