Главное

Понад 1 тис. камер відеоспостереження планується встановити на магістралях Харкова за 2 роки - Редакция rezonans.info

01:13 27 Ноябрь Киев, Украина

Понад 1 тис. камер відеоспостереження планується встановити на магістралях Харкова за 2 роки 1 тис. 22 камери відеоспостереження планується встановити протягом двох років у Харкові на магістралях із великим трафіком, повідомляється на сайті Харківської міської ради в четвер. "Вони фіксуватимуть потоки машин, що дасть змогу правильно виставляти циклограми для швидкого проходження світлофорних об'єктів у різний час доби. Тобто ми зможемо запобігати заторам на основних магістралях.

Також камери фіксуватимуть порушення правил дорожнього руху - порушення швидкісного режиму, перетин суцільної лінії тощо. Крім того, камери фіксуватимуть колір і номерні знаки автомобілів", - сказав перший заступник міського голови Харкова Ігор Терехов. Як зазначено в повідомленні, планується встановити такі камери на Московському проспекті, проспектах Гагаріна, Науки, вул. Клочківській у центральній частині міста.

Очікується, що це дасть змогу регулювати рух, запобігаючи заторам, а також фіксувати порушення правил дорожнього руху. За словами Терехова, інформація з відеокамер надаватиметься правоохоронцям, щоб вони могли оперативно реагувати на події. Перший час інформація з відеокамер зберігатиметься в КП "Міськелектротранссервіс", де будуть встановлені сервери контейнерного типу. У подальшому їх перевезуть у Ситуаційний центр, який планується створити.