Главное

Понад 400 тис. жителів Донбасу отримали паспорти РФ - міністр Резніков - Расследование редакции

14:53 22 Апрель Киев, Украина

Понад 400 тис. жителів Донбасу отримали паспорти РФ - міністр Резніков Мінімум 400 тис. жителів тимчасово окупованих частин Луганської та Донецької областей отримали російські паспорти, повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков. "Статистика постійно змінюється, вони заявляють одне, ми перевіряємо - інше. Але мінімум 400 тис.

(осіб, які отримали паспорти РФ - ІФ) є, це правда", - сказав міністр в інтерв'ю виданню "Українська правда", опублікованому в четвер. Резніков зазначив, що при цьому ті, хто отримує російські паспорти в Донецькій і Луганській областях, не мають постійного місця проживання в Російській Федерації. "Росіяни, навіть у перемовинах що в ТКГ, що в "нормандському форматі", всі кажуть - це ОРДЛО України, Донецьк-Луганськ - це Україна ... Люди, які отримали паспорти Російської Федерації, вони в РФ безправні.

Якщо він завтра з цим паспортом приїде в Росію, його виженуть. Окрім верхівки бойовиків. Бо ті, хто працюють в окупаційних "владах", вони отримали реєстрацію, ми бачили паспорти тих, хто приходить на перемовини в ТКГ", - розповів Резніков.   Теги: #резніков #ордло #громадянство .