Главное

Посол: Між Трампом і Зеленським відчувається "хімія" - Расследование редакции

04:19 15 Январь Киев, Украина

Посол: Між Трампом і Зеленським відчувається "хімія" Посол: Між Трампом і Зеленським відчувається "хімія" Корреспондент.net, Сьогодні, 01:22 0 146 Зустріч Володимира Зеленського і Дональда Трампа Від особистих стосунків між главами держав дуже багато залежить, вважає Володимир Єльченко.   Між президентами України і США Володимиром Зеленським та Дональдом Трампом спостерігається "певна хімія". Про це заявив український посол в США Володимир Єльченко, передає Укрінформ.   За словами дипломата, зараз Україна і США мають "відносини справжнього партнерства".

  "Це відчувається як на особистому рівні, так і на формальному. Я провів кілька зустрічей в Державному департаменті та Раді національної безпеки - скрізь відчувається дуже тепле ставлення", - сказав Єльченко.   Посол також зазначив, що особисто Трамп позитивно ставиться до Зеленського.   "Він сказав мені відверто, що має дуже високу думку про президента Зеленського.

Він уже говорив з українським президентом кілька разів і зустрічався з ним в Нью-Йорку, і відчувається, що між ними є певна хімія. Це надихає", - підкреслив посол України в США.   Нагадаємо, в США розгорівся скандал після того, як анонімний інформатор заявив про тиск Трампа на Зеленського з метою схилити владу до розслідування щодо Хантера Байдена, сина колишнього віце-президента Джо Байдена, в обмін на фінансову і військову допомогу.       Новини від Корреспондент.net у Telegram.