Главное

Позачергове засідання ВР очікується в суботу, в п'ятницю –засідання фракції "Слуга народу" – депутат Качура - Экстренные новости

01:17 27 Март Киев, Украина

Позачергове засідання ВР очікується в суботу, в п'ятницю –засідання фракції "Слуга народу" – депутат Качура Народний депутат із фракції "Слуга народу" Олександр Качура зазначає, що позачергове засідання Верховної Ради, ймовірно, відбудеться в суботу, 28 березня, а в п'ятницю своє засідання напередодні проведе фракція "Слуга народу". "Ймовірно, що воно відбудеться в суботу. Тому що на п'ятницю у нас заплановане засідання фракції, і в суботу відбудеться засідання, це було б логічно", - сказав він у четвер в ефірі телеканалу "Україна 24". Депутат підтвердив, що всі фракції мають зауваження до запропонованих Кабінетом Міністрів змін до бюджету, і вважає, що ці ініціативи може бути переглянуто.

Качура зазначив, що наполягатиме, зокрема, на ухваленні запропонованого ним законопроекту про кримінальну відповідальність за спекуляції під час карантину. "Тому що фактично маски, які коштують 200 грн, зараз продаються по 2 тис. грн в аптеках. Я вже звертався до Антимонопольного комітету - не відреагували, звертався до правоохоронних органів - не відреагували", - зазначив він.