Главное

Прага викликала посла Білорусі через заяву Лукашенка - Спец. Материалы

04:26 13 Август Киев, Украина

Прага викликала посла Білорусі через заяву Лукашенка Прага викликала посла Білорусі через заяву Лукашенка Корреспондент.net, Сьогодні, 02:49 0 150 Глава МЗС Чехії Томаш Петржічек Чеський уряд висловив протест у зв'язку з обвинуваченням білоруського лідера в причетності Чехії до протестів у республіці.   МЗС Чехії викликало посла Білорусі для роз'яснення слів президента республіки Олександра Лукашенка про причетність чеської влади до організації антиурядових протестів. Про це повідомив міністр закордонних справ Чехії Томаш Петржічек у середу, 12 серпня.   "Посол Білорусі був викликаний у середу в МЗС для дачі пояснень з приводу заяви президента Лукашенка, з якою ми жодним чином не можемо погодитися.

Ми хочемо з'ясувати, чому він вимовив такі слова", - заявив міністр журналістам.   Також Петржічек зазначив, що уряд висловив протест у зв'язку із заявою білоруського лідера.   "Чекаємо подання доказів (слів Лукашенка). Ми висловили рішучий протест у зв'язку із цією заявою, спрямованою проти Чехії", - підкреслив глава МЗС.

  Нагадаємо, в понеділок Лукашенко заявив, що заворушеннями в Білорусі намагаються управляти з-за кордону, до них причетні люди з Росії, України, Польщі та Чехії.   Незабаром в МЗС Чехії відповіли на звинувачення президента Білорусі.   Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet ТЕГИ: Беларусь,&nbsp Лукашенко,&nbsp протесты,&nbsp Чехия,&nbsp МИД,&nbsp посол .