Главное

Представники весільного бізнесу і ресторатори Франківська знову пікетують ОДА - Спец. Материалы

11:15 07 Июль Киев, Украина

Представники весільного бізнесу і ресторатори Франківська знову пікетують ОДА Сьогодні, 7 липня, в Івано-Франківську знову зібралися протестувати представники закладів громадського харчування, музиканти, ведучі, підприємці та всі інші, хто має відношення до весільної сфери. Вони вийшли під будівлю облдержадміністрації. Нагадаємо, оскільки зростає кількість підтверджених випадків захворюваності на COVID-19 на Франківщині заборонили святкувати весілля, дні народження, хрестини, влаштовувати поминальні обіди в закладах громадського харчування, де буде понад 10 людей. Обмеження триватимуть до 31 липня.

Підприємці не задоволені таким рішення. 3 липня вони вперше вийшли на акцію протесту та попросили керівництво області  переглянути питання. Сьогодні в Івано-Франківську повинна зібратись комісія, яка розгляне вимогу людей. Відтак десятки підприємців знову прийшли під ОДА, щоб отримати дозвіл на роботу.

Представник весільної агенції Володимир Мотрін розповідає, що їх бізнес втратив багато часу і коштів через карантин.

«Платіжки ніхто не відміняв, потрібно встановити чіткі норми для всіх і дозволити працювати у межах карантинних норм. В Одесі всі заклади «тріщать», а у нас не можна працювати», – наголошує чоловік.
За словами фотографа Світлани Слюсар, вони досі не розуміють, що заборонено, які є обмеження і як весільна сфера може працювати.

Пояснень чекають від місцевої влади.

«Звісно ми працюємо у розважальній сфері, і ми отримуємо заробіток тоді, коли є масові заходи. Мабуть, нам мають пояснити, за що ми маємо жити, харчуватися, платити за оренду тощо. Нам не дають ні дотацій, ні компенсацій, зараз ми у глухому куті, і ніхто не повідомляє подальший план дій», – пояснює жінка.

Основні питання, які підприємці просять розглянути: Дозвіл на розміщення кількості гостей на 10 метрів квадратних закладу відповідно до площі закладу; Чітке роз’яснення вимог щодо можливості проведення святкування весіль, днів народжень, корпоративів, та інших святкових подій; Роз’яснення відповідальності трьох осіб (гостей закладів) щодо наявності та носіння засобів індивідуального захисту; Послаблення карантинних умов при дотриманні власниками, директорами, адміністраторами, та іншим персоналом закладів санітарних норм, температурного режиму та ведення журналу здоров’я закладу; Проведення інформаційних заходів для підприємців та колективів щодо здійснення перевірок відповідними органами; Спростувати неправдиві пости, інформаційні статті у соціальних мережах щодо небезпеки роботи рестораторів та дотичних осіб, організацій, підприємців щодо проведення святкових заходів. Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!  «…Кожному гарантується право на свободу думки і слова, вільне вираження своїх поглядів» (Конституція України, ст. 34). В історії людства було багато тоталітарних режимів.

Найбільш відомі – комунізм і фашизм. Вони знищували усіх, хто не поділяв їхню ідеологію. Але при цьому не зачіпали традиційну сім’ю. Навпаки, вважалося, що міцна сім’я – це головна складова здорового суспільства.

Недавно у наших сусідів горіла хата. Сусіди прибігли до нас і покликали тата на допомогу, ми ж, хто лишився вдома, поспішили до вікна подивитися, що там відбувається. Пожежа – звісно, це завжди страшно, але видовище того вечора було особливо моторошним. Ми сиділи у вікні, вп’явшись поглядами в сусідську хату.

Ми чули віддалені крики, чийсь плач, Кількість громадян, які не довіряють Володимиру Зеленському, вже перевищує кількість його симпатиків. Цей факт фіксують різні соціологічні служби, і наслідки падіння президентського рейтингу, безумовно, не забаряться. Політичне похмілля має симптоми, аналогічні з властивим для людини, – дискомфорт, головний біль, нудоту, але у суспільних відносинах. Нема нічого дивного у падінні рейтингу популярності, зрештою, у новітній історії У ці дні в Києві триває судилище над громадським активістом Сергієм Стерненком.

Людину судять за те, що вона не дала себе вбити. Вижила під час трьох нападів. І, захищаючись, вбила одного зі своїх нападників. У нашій країні так не можна.