Главное

Прикарпатці, яка обікрала магазин у Калуші та втекла на Одещину, обрали запобіжний захід - Экстренные новости Украина

15:54 22 Ноябрь Киев, Украина

Прикарпатці, яка обікрала магазин у Калуші та втекла на Одещину, обрали запобіжний захід Учора, 21 листопада, слідчий суддя Володимир Онушканич Калуського міськрайонного суду в Івано-Франківської області розглянув клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Відповідно до матеріалів органів досудового розслідування, місцева мешканка знаходилась в одному з магазинів Калуша, де мала намір працевлаштуватись продавцем. Перебуваючи за прилавком, скористалась тим, що за її діями ніхто не спостерігає та таємно викрала гроші і втекла з магазину. Надалі жінка переховувалась від поліції та поїхала в Одеську область, де скоїла аналогічний злочин.

У судовому засіданні прокурор подання підтримав, а обвинувачена просила не обирати їй запобіжний захід, пов’язаний із триманням під вартою. Вирішуючи клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, слідчий суддя враховував тяжкість кримінального правопорушення, у скоєнні якого підозрюється місцева мешканка. В судовому засіданні підтвердили наявність ризиків: можливість підозрюваної переховуватися від органів досудового розслідування та суду, вчинити інше кримінальне правопорушення. Крім того, будучи раніше неодноразово судимою після звільнення з місць позбавлення волі жінка знову вчинила злочин у тій же сфері, що вказує на відсутність у неї критичної оцінки своїх дій та її небажання вести законослухняний спосіб життя й дотримуватися загальноприйнятих правил поведінки.

При таких обставинах слідчий суддя застосував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 днів, із можливістю внести заставу у розмірі 18 918,00 грн. Нагадаємо, пильні франківці затримали ймовірного крадія і викликали поліцію.   Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Вже понад пів року у світі лютує коронавірус. Хвороба, яку він викликає, за найбільш оптимістичними прогнозами, супроводжуватиме людство ще щонайменше рік.

З часу появи вірусу COVID-19 зафіксували у 54 мільйонів жителів планети, з них 34 мільйони одужали, а 1,3 мільйона – на жаль, померли. Пандемія викликала у людей різну реакцію. Дехто, побоюючись за своє життя Я щодня гуляю тут зі своїм собакою. Взад-вперед.

Туди-сюди. Тут ходимо тільки ми: я і собака. Краєвид щоразу однаковий: шипшиновий кущ, дві берези, молодий дубок, тернові хащі, високий паркан – і назад у зворотному порядку. Хіба, може, листу на тому всьому щодня стає все менше, а шипшинові ягідки все більше морщаться і тьмяніють.  А сьогодні Ми всі живемо всередині казки.

Казки про втрачений час в умовах пандемії. І її сюжет розгортається за законами ситкому, коли логіка наступних подій визначається попередніми вчинками персонажів. Володимир Зеленський захворів на COVID-19. Його госпіталізовано до «Феофанії» з симптомами, з якими посполитому українцеві дай Боже встановити постійний контакт з сімейним лікарем.

Зі спецпалати (про відсутність яких              Якось на одній із наших пар під час мого навчання філфаці письменник Степан Процюк розповідав нам про Лесю Українку та її «Кассандру». Він звернув увагу на двох героїв цього твору: саму Кассандру та її брата Гелена. Обоє були жерцями. От тільки пророцтва Кассандри були правдивими, драматичними і тривожними, а у Гелена вони були брехливими, .