Главное

Прикарпатцям виплатили 35 мільйонів за вирощування молодняка корів - rezonans.info

14:25 09 Декабрь Киев, Украина

Прикарпатцям виплатили 35 мільйонів за вирощування молодняка корів Сьогодні, 9 грудня, в Івано-Франківську відбулася щотижнева нарада голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля з керівниками структурних підрозділів ОДА та територіальних органів виконавчої влади. Втім, сам Денис Шмигаль наразі перебуває у відрядженні на Львівщині, де буде підписаний п’ятисторонній договір щодо дороги під назвою Мале карпатське кільце. тож нараду провела його перша заступниця Марія Савка. Іван Андріїшин, директор департаменту агропромислового розвитку ОДА, розповів про виконання державних програм підтримки сільського господарства.

“У нас є державна програма, спрямована на підтримку власників корів. Зокрема, це ті, що вирощують молодняк скота. Так, на 22.5 тисячі молодих корів ми виплатили близько 35 мільйонів гривень”, – сказав посадовець.
Іван Андріїшин пояснив, що сума коштів може бути від 1000 до 2500 гривень на одне теля – залежно від того, до якого віку його ростять.

“У нас лише 30% молодняка корів доживають до року. Це важливо для розвитку м’ясного господарства. А не так, що народилось і на наступний день зарізали. Тоді, якщо господарі виростили корову до одного року, даємо 2500 гривень, а не 1000”, – додав чиновник.

Читайте до теми: за грантові гроші реалізують три туристичні проєкти Прикарпаття Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Мені було років 15-16-17… На цім можна було б і завершити історію. Бо коли людина хоче оповісти щось, що трапилося 20 літ тому, то це вже, напевно, точно-преточно якась ностальгічна нудь. Спогади про юність, яка відшелестіла, і про те, що тоді й трава була зеленіша, а небо світилося вночі більшою кількістю зірок. Втім так.

Про У сучасному світі кожен представник влади сам обирає найбільш прийнятну для себе модель комунікації з суспільством. Погано, коли вона не враховує інтереси і запити значної частини громадян країни в умовах гібридної війни, що триває. І справа не у формі – відеозверненнях, а у їх змістовному наповненні. Володимир Зеленський значну частину свого життя розважав та смішив Літопис Галицький “Заступником голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації призначено Дмитра Романюка, який у 2004 році кинув яйцем у Віктора Януковича… Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Герой дня Дмитро Романюк. Пам’ятаєте відео коли кинули яйце в Януковича, людина яка ризикнула таке зробити – це він, нині заступник голови ОДА в Івано-Франківській області. Дуже світлий,             У двадцятому столітті нас так мотало і шматувало вітром історії та чужих імперій, що дивно, як ми вціліли, ще й відновили свою державність. Ми виживали всупереч, а не завдяки, і робили це так довго, що почали наївно сподіватися, що нам усе минеться.