Главное

Прикарпатець незаконно хотів ввезти в Україну 300 пар взуття - rezonans.info

21:23 01 Август Киев, Украина

Прикарпатець незаконно хотів ввезти в Україну 300 пар взуття - rezonans.info У пункт пропуску «Шегині-Медика» з Польщі прибув мікроавтобус, яким керував 34-річний прикарпатець. Для перетину кордону він обрав смугу спрощеного контролю «зелений коридор». Цим засвідчив, що перевозить товар, який не підлягає письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадає під встановлені законодавством заборони або обмеження. Однак під час огляду авто працівники митниці виявили понад 300 пар кімнатного взуття, пише Галицька митниця.

Пасажири заявили, що не мають відношення до цього товару. Натомість водій визнав, що товар належить йому. За цим фактом митники склали протокол про порушення правил за ст. 471 МКУ.

Незадекларований товар вилучили. Його вартість встановлять додатково. Справу скерують до суду. Читайте також: На митниці затримали вантажівку, яку незаконно перевозили на Франківщину  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Україна публічно отримує ляпаси по своєму іміджу в світі через ірраціональне прагнення Володимира Зеленського добитися припинення вогню на Донбасі.

Власне, сам президент постає у кумедному світлі, що не відповідає його нинішньому статусу. Телефонна розмова Зеленського та Путіна в останню неділю липня продемонструвала, що господар Кремля чітко знає, чого він хоче та як донести відповідні прагнення Коли я була маленькою, то уявляла собі героїв-пожежників або військових. Моє покоління було не надто балуване анімаційними та художніми фільмами про суперменів, а Іванушки-дурачки з руско-совєцьких казок якось до героїв не дотягували. Котигорошки та вернидуби теж не дуже були в пошанівку.

Тому герої мого часу – обов’язково у формі (пожежній чи військовій), з такими здоровенними  «…Кожному гарантується право на свободу думки і слова, вільне вираження своїх поглядів» (Конституція України, ст. 34). В історії людства було багато тоталітарних режимів. Найбільш відомі – комунізм і фашизм.

Вони знищували усіх, хто не поділяв їхню ідеологію. Але при цьому не зачіпали традиційну сім’ю. Навпаки, вважалося, що міцна сім’я – це головна складова здорового суспільства. Недавно у наших сусідів горіла хата.

Сусіди прибігли до нас і покликали тата на допомогу, ми ж, хто лишився вдома, поспішили до вікна подивитися, що там відбувається. Пожежа – звісно, це завжди страшно, але видовище того вечора було особливо моторошним. Ми сиділи у вікні, вп’явшись поглядами в сусідську хату. Ми чули віддалені крики, чийсь плач, .