Главное

Прикарпатські депутати планують витратити на себе 169 мільйонів гривень - rezonans.info

14:40 03 Декабрь Киев, Украина

Прикарпатські депутати планують витратити на себе 169 мільйонів гривень Сьогодні, 3 грудня, в Івано-Франківську відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу. Одним із питань, які розглядали депутати, стала регіональна цільова програма забезпечення діяльності комунального підприємства Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна на 2020-2024 роки. Віталій Костишин, директор комунального підприємства, розповів, що фінансування програми на наступні 5 років планують передбачити в розмірі 169 мільйонів 100 тисяч гривень. Зокрема, у 2020 році сума складе 26.4 мільйона гривень.

За словами депутатів, ці гроші будуть витрачені на раціональне використання і збереження майна обласної ради, розвиток матеріальної бази комунального підприємства, надання послуг з утримання адміністративних будівель, споруд та майна, оплату за теплоенергоносії та поточні платежі, капітальний та поточний ремонт адміністративних будівель, споруд і майна, придбання техніки тощо. “Йде нормальне управління майном, маємо багато об’єктів. При цьому ми своїми силами тепер вирішуємо багато питань. Звісно, за обласні гроші”, – сказав Остап Дзеса, голова комісії.

Із самою програмою можна ознайомитися за посиланням. Члени комісії проголосували “за” це питання. Тепер за програму голосуватиме Івано-Франківська обласна рада на наступній сесії, 13 грудня. Читайте також: Бюджет Івано-Франківщини у 2020-му році складе три мільярди гривень Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!             У двадцятому столітті нас так мотало і шматувало вітром історії та чужих імперій, що дивно, як ми вціліли, ще й відновили свою державність.

Ми виживали всупереч, а не завдяки, і робили це так довго, що почали наївно сподіватися, що нам усе минеться. Що би ми не зробили, віримо, що усе якось та й буде Авторитетні соціологи з Фонду «Демократичні ініціативи» та КМІС дійшли висновку, що медовий місяць Володимира Зеленського з українським суспільством завершився. Про це свідчить низка даних у опитуванні, яким підбили підсумки першого півріччя перебування шостого президента при владі (https://dif.org.ua/article/gromadska-dumka-listopad-2019). Природно, постає питання, що буде далі.

Говорити про наростаюче незадоволення роботою нової влади, звісно, можна, проте воно не Літопис Галицький «Не буде ні районів, ні РДА, ні ОДА, – Шмигаль розповів, як житиме Прикарпаття після місцевих виборів… Очільник Прикарпаття розповів і про переваги “влади на місцях”. “Це скоротить доступ людям до влади. Вже не потрібно буде ходити колами і не знати, з ким говорити – чи з головою РДА, чи з головою райради, До нас часто звертаються різні люди із проблемами та питаннями, які пропонують висвітлити. Ці звернення багато потім хтось трактує і називає «замовленням».