Главное

Пропуск на лінії розмежування на Донбасі наразі здійснюється лише в КПВВ "Станиця Луганська" - Держприкордонслужба - Горячие новости

13:20 30 Июнь Киев, Украина

Пропуск на лінії розмежування на Донбасі наразі здійснюється лише в КПВВ "Станиця Луганська" - Держприкордонслужба Пропуск через лінію розмежування на сході України наразі здійснюється лише в одному контрольному пункті в'їзду-виїзду - "Станиця Луганська", у понеділок його перетнули понад 800 людей, повідомили в Державній прикордонній службі України. "З 11 червня бойовики блокують роботу КПВВ "Мар’їнка", а з 28 червня КПВВ "Новотроїцьке". Пропуск здійснюється лише в "Станиці Луганській", - йдеться в повідомленні Держприкордонслужби у вівторок. У відомстві наголосили, що в контрольному пункті в'їзду-виїзду "Станиця Луганська" пропуск громадян у пішому порядку через лінію розмежування здійснюється щодня на вихід до тимчасово окупованої території з 7:00 до 18:00, на вхід до контрольованої території - з 7:00 до 20:00.

Також у Держприкордонслужбі нагадали, що згідно з вимогами наказу командувача об'єднаних сил, контрольно-пропускні операції в КПВВ "Новотроїцьке" здійснюються щодня на виїзд до тимчасово окупованої території з 7:00 до 18:00, на в'їзд до контрольованої території - з 7:00 до 20:00, а в КПВВ "Мар’їнка" - щодня з 11:00 до 14:00. "Проте ці дорожні коридори наразі заблоковані бойовиками незаконних збройних формувань", - йдеться у повідомленні. Пропускні операції в КПВВ "Майорське" і "Гнутове" нині не здійснюються. Крім того, в Держприкордонслужбі зазначили, що всі особи, які прибувають із тимчасово окупованої території, зобов'язані пройти двотижневу самоізоляцію, встановивши мобільний застосунок "Дій вдома", або, за їхньої згоди, двотижневу обсервацію в лікувальних закладах, визначених органами місцевої влади.